Per mėnesį – antras tvarkomoje magistralėje nukentėjęs žmogus

Remonto darbai magistralėje. LAKD nuotr.

Lapkričio 15-21 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

Užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad lapkričio 15 d. apie 19.15 val. Širvintų rajone, kelio A2K Vilnius-Panevėžys 50-ajame kilometre, 1980 m. gim, vilnietis, vairuodamas automobilį AUDI A6, įvažiavo į kelio ženklais pažymėtą ir remontuojamą kelio ruožą, kuriame šiuo metu eismas draudžiamas. Toliau važiuodamas minėtu keliu, jis atsitrenkė į kelyje stovėjusį automobilį SUZUKI VITARA, kuriame sėdėjo ir remontuojamą kelio ruožą saugojo 1963 m. gim. Ukmergės rajono gyventojas. Pastarasis nukentėjo šio eismo įvykio metu.

Pagal Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informaciją aiškėja, kad eismo įvykis nutiko ties Vismalų mišku, netoli Spadviliškių. Nukentėjęs vyras dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę.

Kas dėl to kaltas, ar nebuvo Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, parodys pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Beje, tai jau antras įvykis, kai pranešama apie remontuojamoje magistralėje nutikusius eismo įvykius, kurių metu nukentėjo žmonės. Spalio 28 d. apie 23.47 val. mūsų rajone remontuojamo kelio ruože ant supiltos asfalto krūvos užvažiavo automobilis „KIA Niro“. Tada per eismo įvykį nukentėjo jį vairavusi 63 metų moteris.

Kaip informavo Lietuvos automobilių kelių direkcija, Valstybinės reikšmės automagistralėje Vilnius-Panevėžys paprastasis remontas atliekamas ruožuose nuo 27 km iki 30 km (Maišiagala-Mešliukai), nuo 37,7 km iki 40 km (Žarnavagiai-Katūniškiai) ir nuo 99,6 iki 101 km. Prevenciniai paprastojo remonto darbai numatyti ir šio kelio ruože nuo 45,9 km iki 52 km (Rimučiai-Varanava).

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 24 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top