Avarijos kaltininkas jau buvo spėjęs tapti piktybišku nusižengėliu

Avaringa sankryža Liukonyse. Nuotr. iš archyvo

Kaip esame minėję užregistruotų policijos įvykių suvestinėje, 2021 metų gruodžio 1 dieną apie 12.15 val. į sankryžą Liukonyse iš šalutinio kelio išvažiavo S. S. vairuojamas automobilis VW TRANSPORTER, kuris susidūrė su pravažiuojančiu nuotėkas surenkančiu sunkvežimiu GAZ-53. Susidūrimo metu pastarojo sunkvežimio keleivis (įmonės darbuotojas) patyrė kūno sumušimą: tris muštines žaizdas dešiniajame antakyje, nubrozdintą odą, kraujosruvas, sulaužytus du dešinės pusės šonkaulius.

VW TRANSPORTER vairuotojas S. S. savo kaltę pripažino. Jis teigė į Liukonius atvažiavęs nuo Musninkų pusės, toliau planavęs važiuoti į Jonavą. Leisdamasis nuo kalno Liukonių sankryžos link, kaip pasakojo, pažiūrėjo į kairę – ten buvo pakelės medžiai, jokio automobilio nepamatė. Kai nusileido nuo kalno, pamatė trikampį ženklą „Duoti kelią“, pervažiavo „gulintį policininką“, daugiau žiūrėjo į dešinę, kur buvo gyvenvietė, nes iš ten tikėjosi kliūties. Jo greitis buvo saugus, galėjo būti apie 40 km per valandą. Kai iki sankryžos liko apie 10 metrų, pamatė iš kairės pusės pagrindiniu keliu prie pat sankryžos atvažiuojantį sunkvežimį. Tada staigiai stabdė, bet automobilis, sulėtėjęs, slidžiame kelyje pradėjo čiuožti, įčiuožė į sankryžą ir ten susidūrė, kliudydamas sunkvežimio kabiną.

Po susidūrimo automobilis VW TRANSPORTER nučiuožė iki parduotuvės pastato, o sunkvežimis nuvažiavo nuo kelio į kitą sankryžos pusę. Iš sunkvežimio iškritęs keleivis gulėjo šalikelėje, bet sunkvežimio vairuotojas jį pakėlė.

Atvykę policijos pareigūnai nustatė, kad eismo įvykio dalyviai yra blaivūs.

Liukonyse avarijon patekęs sunkvežimis važiavo iš Čiobiškio į Senųjų Viesų kaimą. Važiavo negreitai, nes buvo slidu, buvo sniego. Kaip paskui teigė nukentėjęs darbuotojas, dar neįvažiavus į sankryžą GAZ-53 vairuotojas jam pasakė, kad VW TRANSPORTER jų tikriausiai nepraleis. „Autobusiukas“ kaip tik atsitrenkė į tą vietą, kur kabinoje sėdėjo darbuotojas. Iškritęs iš kabinos, jis buvo praradęs sąmonę.

Po šio eismo įvykio sunkvežimio GAZ-53 vairuotojui buvo nustatytas nedarbingumas, po kurio žmogus į darbą nebegrįžo – išėjo į užtarnautą poilsį.

S. S. buvo teisiamas pirmą kartą, tačiau per trejus metus administracine tvarka baustas 15 kartų, pastarąjį kartą – šių metų gegužę už sustojimo ir stovėjimo tvarkos pažeidimą. Turi galiojančių nuobaudų.

Už įvykdytą nusikalstamą veiką teismas S. S. skyrė galutinę 20 MGL (1000 Eur) dydžio baudą, kurią leido sumokėti per 10 mėnesių.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 30 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top