Širvintų riedulio komandos renkasi taškus

Tris įvarčius Širvintų SC komandai pelnė į Lietuvą dėl karo pasitraukęs ukrainietis Kyrylo Obykhod. Foto Alfredas Pliadis

Du praėjusius savaitgalius Vilniuje vyko Lietuvos moterų ir vyrų 2021-2022 metų žolės riedulio „A“ diviziono čempionato varžybos.

Širvintų „SC-Intos“ komandos riedulininkės, vadovaujamos mokytojos Aušros Janutaitės, iš pradžių net 13:0 sutriuškino autsaideres – Šiaulių „Akademijos-ŠSG“ komandos žaidėjas. Pakiliai rungtyniavo ir 3 įvarčius komandai pelnė nenuilstanti komandos veteranė Živilė Dabrickaitė. Karolina Urbonavičiūtė, Deimantė Vietrinaitė ir Darija Žigytė pelnė po 2 įvarčius, po 1 įvartį pridėjo Martyna Ragauskaitė, Andreja Jarmalavičiūtė, Viktorija Dalinkevičiūtė ir Kamilė Liekytė.

Paskui širvintiškės Vilniuje rungtyniavo su Kelmės „Aušros“ komanda ir ją nugalėjo rezultatu 3:2. Įvarčius komandai pelnė Viktorija Dalinkevičiūtė, Martyna Ragauskaitė ir Karolina Urbonavičiūtė.

Šį sekmadienį širvintiškės Šiauliuose rungtyniaus su vietos „Ginstrektės–ŠSG“ komanda.

Vyrų čempionato lyderiai Širvintų SK „Baltic Champs-Ježvitas“ komandos riedulininkai, vadovaujami trenerio Romualdo Chmeliausko, iš pradžių sostinėje rungtyniavo su vietos SŽK „Žuvėdra-SM Tauras“ komanda. Širvintiškiai neįvertino varžovų, žaidė vangiai, neišnaudojo dėkingų progų įmušti įvarčių ir po daugelio metų taip skaudžiai pralaimėjo „sausu“ rezultatu 0:5.

Jau kitą savaitgalį baigiamąsias II rato rungtynes SK „Baltic Champs-Ježvitas“ Rudaminoje žaidė su vietos SK „Ardas-Rudamina“ komanda ir „pataisė“ savo pašlijusią reputaciją. Vietos SK „Ardas–Rudamina“ nugalėtas rezultatu 3:1. Įvarčius komandai pelnė Laimonas Aleknavičius, Lukas Janukaitis ir Justinas Blažys.

Trečiojo rato rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje šiandien.

Vilniuje taip pat buvo žaidžiamos Lietuvos vyrų žolės riedulio „B“ diviziono antrojo rato rungtynės tarp Širvintų SC komandos, vadovaujamos mokytojo Romualdo Chmeliausko, ir Vilniaus miesto rinktinės komandos.

Širvintiškiai nuo rungtynių pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 9:3. Po 3 įvarčius komandai pelnė ukrainietis Kyrylo Obykhod ir Andrius Šarka. Du įvarčius pridėjo Martynas Jonas Buzys, vieną – Mindaugas Karaciejus.

Po praėjusio savaitgalio Širvintų komanda „B“ divizione užima antrą vietą. Tiek pat taškų turi „SM-Ardas“, o tarp penkių komandų pirmauja 12 taškų surinkę šiauliečiai. Sekmadienį komandos rungtyniaus Šiauliuose ir Rudaminoje.

Borisas Sockis
Varžybų vyriausiasis teisėjas, EHF komisaras

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Širvintų riedulio komandos renkasi taškus"

Comments are closed.

scroll to top