Veteranų pirmenybėse – du aukso ir vienas sidabro medalis

Širvintiškiai Arūnas Majeras ir Vladas Lukša – šalies veteranų krepšinio V60+ lygos čempionai.

Vilniaus „Silicio biotechnologijos“, kuriai atstovauja ir širvintiškis Arūnas Majeras, pergalingai baigė tradicinio 5X5 veteranų krepšinio V60+ lygos reguliariojo sezono varžybas. Prieš paskutinį turą „biotechnologai“ buvo patyrę tik vieną pralaimėjimą ir tašku lenkė „Perlą“. Principinėse rungtynėse, kurios įvyko sekmadienį, „Silicio biotechnologijos“ rezultatu 67:53 įveikė „Perlą“ ir tapo 5X5 veteranų pirmenybių čempionais.

Marijonas Kmitas (tupi pirmas iš dešinės) su „Perlo“ komanda iškovojo sidabro medalį. LKVL nuotr.

Čempioniškose rungtynėse rezultatyviausiai žaidęs Vladas Lukša pelnė 18 taškų ir atkovojo net 13 kamuolių, 6 jų – puldamas. Arūnas Majeras pridėjo tašką ir 5 atkovotus kamuolius. Sidabru pasipuošęs Marijonas Kmitas „Perlo“ komandai taškų nepelnė, bet atkovojo 3 kamuolius.

Vladas Lukša pirmenybėse vidutiniškai pelnydavo po 17,4 taško per rungtynes ir pagal šį žaidimo rodiklį komandoje nusileido tik žinomam praeityje Vilniaus „Statybos“ krepšininkui Rolandui Penikui. Šioje komandoje rungtyniavo ir olimpinis čempionas disko metikas Romas Ubartas, per rungtynes vidutiniškai rinkdavęs po 10,2 taško.

Arūnas Majeras per rungtynes vidutiniškai įmesdavo po 3,2 taško. Lygiai taip pat sekėsi ir „Perlo“ žaidėjui Marijonui Kmitui, per rungtynes taip pat vidutiniškai surinkdavusiam po 3,2 taško.

„Š. k.“ inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Veteranų pirmenybėse – du aukso ir vienas sidabro medalis"

Comments are closed.

scroll to top