Nauju formatu sugrįžta rajono krepšinio čempionatas

Vienas iš naujausių Tomo Aleinikovo atstovaujamos „Musninkų“ komandos laimėtų prizų – III vieta Elektrėnuose surengtose krepšinio 3X3 varžybose. Nuotr. iš Tomo Aleinikovo paskyros

Kaip ir daug kas, taip ir laikai, kuomet vykdavo Širvintų rajono krepšinio čempionatai (iš pradžių net dviejų lygų), kai komandos kasmet varžydavosi dėl laikraščio krepšinio taurės, praėjo. Tačiau žaidžiančių krepšinį entuziastų liko, pasikeitė tik pats varžymosi formatas.

Ir štai žinia: atnaujinamas Širvintų rajono krepšinio čempionatas, kuris startuoja jau rytoj, lapkričio 11-ąją. Iniciatyvas ėmėsi šiuo metu šalia Musninkų gyvenantis Tomas Aleinikovas.

Kilęs iš Kaišiadorių, kurį laiką gyvenęs Vilniuje, neseniai į mūsų rajoną persikėlęs vyras krepšinį pamilo nuo mažens. Jis „Širvintų kraštui“ sakė, kad Musninkuose susibūrus bendraminčių grupelei kilo noras rengti krepšinio turnyrus, dalyvauti Vilniuje ir kitur rengiamose varžybose, turnyruose, o taip ir išsirutuliojo mintis rajone turėti krepšinio čempionatą. Palyginti greitai buvo suorganizuota varžybų struktūra, pakviestos komandos, sukurta interneto svetainė sirvintukrepsinis.lt, tuo pačiu pavadinimu „Širvintų krepšinis – ŠRMKL“ atidaryta paskyra socialiniame tinkle „Facebook“. Daug žadanti pradžia nuteikia optimistiškai – ketinama ne tik anonsuoti čempionato rungtynes, bet ir pateikti žaidėjų statistiką, aptarti rungtynes. Dalis šios informacijos bus spausdinama ir mūsų laikraštyje.

Krepšinis tai toks sporto žaidimas, kuriam reikalinga salė, ypač šaltuoju metų laiku. Anot Tomo, jie dažnai rungtyniauja Musninkuose, bet ten esanti salė galėtų būti geresnė tokioms varžyboms. Tada buvo kreiptasi į Širvintų merę Živilę Pinskuvienę. Rajono vadovė neslėpė, kad panašių idėjų dėl rajone vykstančio krepšinio čempionato ji jau girdėjo ne iš vieno. Tačiau jai patiko, kad šįkart ateita ne tik su idėjomis, bet ir su konkrečiu įdirbiu ir labai dalykiškais pasiūlymais. Sutarta, kad Savivaldybė pagal išgales padės krepšininkams, tarpininkaus dėl sporto salių. Visa kita – organizatorių ir krepšinio entuziastų rankose.

Skelbiama, kad Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos varžybose dalyvaus 8 komandos. Tai „Ąžuolai“, „Extra“, „Aitvarai“, „Džinglai“, „Musninkai“, „Savi“, „Šembreikeriai“ ir „Sparta“. Kai kurie krepšininkai yra žaidę anuomet rengiamuose rajono čempionatuose, o „Savi“ komanda net išlaikė tą patį pavadinimą.

Interneto svetainėje publikuojami Radvile Barboraite pasivadinusio autoriaus parengti komandų ir jų vadovų pristatymai, taip pat informuojama, kad Lygos rungtynės vyks šeštadieniais. Didžioji dalis rungtynių įvyks Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje, dalis – Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje.

Jau rytoj įvyks trejos rungtynės, visos jos vyks L. Stuokos-Gucevičaius gimnazijos sporto salėje. 12.30 val. į aikštelę išbėgs „Ąžuolai“ ir „Extra“, 14.30 val. – „Aitvarai“ ir „Džinglai“, 16.30 val. – „Musninkai“ ir „Savi“.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top