Artėja tarpinis finišas

Rungtyniauja „Musninkai“ – „Extra“. ŠRMKL nuotr.

Po praėjusį savaitgalį sužaistų šešerių rungtynių daugėja mėlynių Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos (ŠRMKL) lyderių paakiuose. Pirmaujanti „Promasta“ skaičiuoja du, o įkandin sekantys „Musninkai“ – tris pralaimėjimus. Tiesa, smūgiais apsidalijo patys favoritai – „Promasta“ musninkiečius įveikė 76:75.

Pirmą pergalę iškovojo „Ąžuolai“, rezultatu 70:50 sutriuškinę „Džinglus“.
Kiti rezultatai: „Savi“ – „Extra“ 82:73; „Šembreikeriai“ – „Aitvarai“ 60:57; „Aitvarai“ – „Džinglai“ 88:44; „Musninkai“ – „Šembreikeriai“ 73:65.

Atsirado ir naujų įrašų rekordų skiltyje. Musninkietis Rokas Dubauskas rungtynėse su „Šembreikeriais“ atkovojo 25 kamuolius ir dabar tik vienu atsilieka nuo Domanto Sabonio pasiekimo NBA. Bet Rokas vienu sugriebtu kamuoliu aplenkė galiojantį Eurolygos rekordą. Musninkiečio komandos draugas Tautvydas Milašas į „Promastos“ krepšį įskraidino 9 tritaškius metimus ir vos vienu atsiliko nuo galiojančio Eurolygos rekordo. „Savi“ žaidėjas Gediminas Mateika rungtynėse su „Extra“ išprovokavo 11 pražangų.

Rytoj, kovo 16 d., bus žaidžiamos trejos rungtynės: 12.45 val. į aikštelę išbėgs „Ąžuolai“ ir „Musninkai“, 14.30 val. – „Džinglai“ ir „Savi“, o 16.15 val. – „Šembreikeriai“ ir „Promasta“. O štai pirmadienį, kovo 18 dieną, bus žaidžiamos dvejos paskutinės: 18.45 val. kamuolį išmes „Promasta“ ir „Savi“, 20.30 val. – „Extra“ ir „Aitvarai“.

Rungtynės žaidžiamos Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje, o daugiau informacijos (taip pat ir rungtynės gyvai) – tinklalapyje sirvintukrepsinis.lt.

Sužaidus paskutines rungtynes paaiškės, kokias ketvirtfinalio poras sudarys komandos. Dvi pergales pasiekusios komandos pateks į finalinį ketvertą, kur Eurolygos pavyzdžiu bus išsidalyti apdovanojimai.

Beje, manantiems, kad čempionatas rajonui neaktualus, galima atkirsti: varžybų nuostatų 15 punktas numato, kad „ŠRMKL gali žaisti Širvintų rajone gimę, registruoti ar gyvenantys, turintys nekilnojamojo turto žaidėjai. Išimtys gali būti taikomos komandų vadovų pritarimu“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top