FK „Dainavoje“ – širvintiškis Ignas Kružikas

Ignas Kružikas (dešinėje) pasirašo sutartį. dfkdainava.lt nuotr.

„Ignas Kružikas jungiasi prie „Dainavos“ komandos. Puolėjo bei krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis 25-erių metų I. Kružikas per karjerą jau yra iškovojęs LFF taurę ir LFF Supertaurę,“ – vasario pabaigoje paskelbė šio Dzūkijos futbolo klubo tinklalapis.

Šią savaitę LFF taurės varžybomis prasidėjo naujasis Lietuvos pajėgiausių komandų grupės čempionatas. Praėjusiame „Dainava“ tarp dešimties komandų buvo aštunta. Ji pasiekė 7 pergales, 10 rungtynių baigė lygiosiomis ir patyrė 17 nesėkmių.

„Neabejoju, kad Ignas Kružikas sustiprins mūsų komandą. Tai jau nemažai patirties sukaupęs futbolininkas, kuris mums pridės daug kokybės atakuojant, išpildant atakas“, – tinklalapis cituoja „Dainavos“ vyr. trenerį iš Baltarusijos Sergejų Kuznecovą.

Žaidėjų biržą atspindintis portalas Transfermarkt.com teigia, kad širvintiškis karjero viršūnę buvo pasiekęs atstovaudamas FC „Hegelmann“ komandai, kai jo vertė buvo pasiekusi 200 tūkst. eurų. „Širvintų kraštas“ yra rašęs, kad žaisdamas Rumunijoje širvintiškis pelnė kelis įvarčius, tačiau vėliau klubo ir jo keliai išsiskyrė.

Transfermarkt.com duomenimis, iš Rumunijos Ignas Kružikas trumpam buvo persikėlęs į Italiją, kur matavosi ketvirtoje pagal komandų pajėgumą D serijoje rungtyniaujančios Calcio „Rotonda“ komandos marškinėlius. Ignas žaidė 9 rungtynėse. 2023 metų spalio 28-osios dienos namų rungtynėse su Cilento „S. Maria“ komanda jis pelnė įvartį, tačiau tas rungtynes „Rotonda“ pralaimėjo 1:2. Paskutinį kartą į aikštę širvintiškis buvo išleistas lapkričio 19-ąją, paskui trejas rungtynes jis buvo įrašytas tarp atsarginių žaidėjų, o vėliau į pagrindinę sudėtį nebepateko.

Atvykus į „Dainavą“, 25 metų futbolininko vertė siekia 100 tūkst. eurų, kaip 2020-ųjų balandį jam atstovaujant „Panevėžiui“.

„Topsport A lygos“ sezoną DFK „Dainava“ pradės šį sekmadienį. 13 val. Marijampolės futbolo manieže ji susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ komanda.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 1 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top