Širvintiškis į namus neužsuks

Širvintų stadione – karšta prie „TransInvest“ vartų. Rungtynių transliacijos kadras

Kaip anonsavome kovo 8-osios numeryje, praėjęs savaitgalis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) TopSport A lygos varžybose turėjo kelis Širvintų akcentus. Bene didžiausias buvo tai, kad Širvintų miesto stadione vyko 2-ojo turo rungtynės tarp Vilniaus rajono „TransINVEST“ ir Telšių „Džiugo“ komandų.

Stebint 300 žiūrovų, žemaičiai Širvintose palaužė debiutantus. Kaip pažymėjo TOPSport A lygos tinklalapis, „Lietuvos aukščiausioje lygoje mačas Širvintose vyko pirmą kartą istorijoje, jame Vilniaus rajono „TransINVEST“ ekipa tiksint paskutinėms minutėms rezultatu 0:1 (0:0) nusileido Telšių „Džiugui“. O tai nutiko 88-ąją minutę, kai greitos atakos metu po kamerūniečio Ch. Bellos perdavimo vartus „sušlapino“ po keitimo su „Džiugo“ marškinėliais pasirodęs Nyderlandų futbolininkas Nino Noordanusas. Taip jis Širvintų stadioną įrašė į Lietuvos futbolo elito istoriją.

O štai Panevėžyje vietos „Panevėžys“ be įvarčių sužaidė su „Dainava“ iš Alytaus. Pastarosios gretose 61 minutę į aikštę išbėgo širvintiškis Ignas Kružikas. Kaip matome iš rezultato, jis kalnų nenuvertė.

Trečiadienį „Dainava“ Marijampolėje priėmė Širvintų stadioną įvarčiu pašventinusį „Džiugą“, o jau šį sekmadienį, kovo 17 dieną, „Dainava“ turėtų mesti iššūkį „TransInvest“ svetingumui. Deja, šioms rungtynėms buvo pasirinktas ne „TransInvest“ namų aikšte tapęs Širvintų stadionas, o LFF stadionas Vilniuje.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 15 d. laikraščio numeryje.