Pirmieji istorijos įrašai apie naują krepšinio lygą

„Promasta“. ŠRMKL nuotr.

Praėjusį penktadienį finišavo pirmasis Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos sezonas. Mažajame finalinio ketverto finale dėl bronzos medalių susikovė „Savi“ ir „Aitvarai“, o dėl čempionų titulo didžiajame finale kovojo „Promasta“ ir „Musninkai“.

Trečią vietą reguliariajame sezone užėmusi „Savi“ komanda gan netikėtai didžiuliu skirtumu 85:58 įveikė „Aitvarus“, kuriems kelias į finalinį ketvertą buvo ne toks tiesus.

Rungtynėse dėl aukso pirmąjį kėlinį 20:9 laimėjo „Promasta“, antrąjį tokiu pat rezultatu – „Musninkai“, tad rezultatas įpusėjus rungtynėms buvo lygus 29:29. Kaip parodė tolesnė eiga, nugalėtoją nulėmė „Promastos“ sėkmingiau sužaistas trečiasis kėlinys, o ketvirtajame „Musninkams“ tuo pačiu atsakyti nebepavyko. „Promasta“ nugalėjo 59:51 ir tapo pirmuoju ŠRMKL čempionu. Sidabro medaliai – „Musninkams“ ir jai atstovaujančiam lygos motorui Tomui Aleinikovui.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 19 d. laikraščio numeryje.