Širvintiškiai ant išlieto Dusetų hipodromo ledo savo pėdsaką paliko ir šįmet

Nr. 4 – Diana Jarmalavičienė. Lino Bartkaus nuotr. (sartaidusetose.lt)

Po ilgesnės pertraukos vėl įvyko tradicinės ristūnų žirgų lenktynės Dusetose, kurį laiką neberengtos dėl klimato atšilimo ar apribojimų, susijusių su COVID-19 epidemija.

Prieš Sartų lenktynes visuomenei buvo pristatytos Respublikinės lenktyninių žirgų lygos nominacijos. Širvintų rajonui labai svarbu, kad vieną jų gavo mūsų kraštietis, ilgą laiką atstovavęs Širvintų žirgininkams. Metų treneriu paskelbtas daugiau kaip tris dešimtmečius žirgų ristūnų sporte besisukantis Žydrūnas Vasilionka.

Na, o šių metų Sartų lenktynėse buvo numatyti septyni važiavimai, iš jų vienas – tarptautinis, į kurį atvyksta užsienio šalyse registruoti žirgai. Šių metų bendra prizų vertė buvo nuo 2,8 tūkst. eurų keturmečių ristūnų grupėje iki 4,5 tūkst. eurų suaugusių A reitingo ristūnų grupėje.

Tarp dalyvių ir prizininkų šmėkštelėjo širvintiškiams mieli saviškių veidai. Štai suaugusių žirgų C reitingo važiavime dėl UAB „Lytagra“ prizo trečioji vieta (425 Eur) teko Čirvui ir jo savininkei Gedvilei Vinslauskaitei. Suaugusių žirgų D reitingo važiavime dėl UAB „Vasaknos“ prizo antrą vietą (675 Eur) išplėšė Lyras ir jo savininkė Renata Pažusienė.

Suaugusių žirgų reitinge Širvintų rajonui atstovavęs Feliks G. D. ir jo savininkas Mindaugas Seržantas 2400 m lenktynėse dėl Aplinkos ministerijos prizo buvo ketvirtas (270 Eur). Važiavime, kuriame dėl Žemės ūkio ministerijos įsteigto Didžiojo žiemos prizo varžėsi A reitingo žirgai, ketvirtoji vieta (340 Eur) teko Juozo Kvakšio žirgui Miražui ir jį vadeliojusiai savininko dukrai Dianai Jarmalavičienei.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 9 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

2 Atsakymai į “Širvintiškiai ant išlieto Dusetų hipodromo ledo savo pėdsaką paliko ir šįmet”

  1. admin parašė:

    Ačiū už pastabą. Tikiuosi, dabar foto „į temą“.

  2. . parašė:

    Gražus straipsnis, tik nuotraukoje ne R. Pažusienė, ukmergiškė M. Vinskutė

Comments are closed.

scroll to top