5 patarimai, kaip atšvęsti Tėvo dieną

moneycrashers.com nuotr.

Tėvo diena skirtingu metu švenčiama daugelyje pasaulio šalių. Tai yra puiki proga švęsti tėvystę, išreikšti dėkingumą ir pasirūpinti, kad mūsų tėčiai pasijustų mylimi. Jei šiais metais per Tėvo dieną planuojate kažką ypatingo – išskiriame patarimus, kurie padės dar geriau suorganizuoti šventinę dieną savo tėčiui.

Nepamirškite, ką jūsų tėtis gali (ir ko negali)

Kartais galime taip prisirišti prie kokios nors idėjos, kaip norime praleisti Tėvo dieną, pamiršdami, kad numatyta veikla gali viršyti tėčio komforto zoną. Pavyzdžiui, jei jūsų tėtis susiduria su senatvine demencija, visą dieną trunkanti išvyka naujoje aplinkoje gali tik pabloginti jo savijautą. Arba, jei jūsų tėtis susiduria su nugaros ar kojų skausmais – pasikviesdami į žygį gamtoje greičiau jį nuvarginsite, negu praskaidrinsite nuotaiką. Visuomet vertėtų įsivertinti, ką jūsų tėtis gali ir ko negali, bei pagal tai planuoti Tėvo dienos užsiėmimus.

Suorganizuokite dieną taip, kad visas dėmesys būtų skirtas tėčiui

Tėvo diena yra puiki proga leisti jūsų tėčiui pasijusti dėmesio centre. Pasidomėkite, kas jam patiktų, ir visos dienos veiklas pakreipkite ta linkme. Daugelis tėčių nenori, kad dėl jų kiltų didelis šurmulys, tačiau šiek tiek pagalvojus galima vis tiek suorganizuoti šią dieną taip, kad jis pasijustų, jog yra svarbus ir reikalingas, o visas dėmesys yra skirtas jam.

Nelaukite paskutinės minutės

Jei norite, kad Tėvo diena su tėčiu būtų praleisti turiningai ir smagiai, neturėtumėte laukti paskutinės minutės, kad suplanuotumėte kokią nors veiklą. Tėvo dienai pasiruoškite iš anksto: pasidomėkite tėčio norais, apgalvokite galimas dienos veiklas. Pavyzdžiui, galite iš anksto rezervuoti staliuką restorane, nupirkti bilietus į kino teatrą ar dovanų čekį poilsinėms ir laisvalaikio veikloms.

Dovanų pasiūlymų Tėvo dienos progai rasite čia: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/t/tevo-dienos-dovanos

Tėvo dieną paverskite šeimos švente

Suorganizuokite Tėvo dieną taip, kad tai taptų tikra šeimos švente. Kartu su šeimos nariais papusryčiaukite, pasveikinkite tėtį, suplanuokite bendrų dienos veiklų, o vakarą užbaikite gardžia vakariene namuose ar restorane. Tai puiki proga susijungti ir suartėti visiems šeimos nariams, nuoširdžiai pabendrauti, daugiau sužinoti apie vienas kito būseną. Padarykite bendrų nuotraukų, kurios ilgam primins patirtas akimirkas.

Sugalvokite įdomių veiklų

Verta į Tėvo dienos šventę įtraukti sportinių žaidimų gryname ore, išsinuomoti dviračių ir aplankyti naujas vietoves, leistis į ekskursiją, žygį ar stovyklavimą gamtoje. Jei oras nepalankus, suorganizuokite veiklų namuose: žaiskite stalo žaidimus, kartu gaminkite šventinę vakarienę, žiūrėkite filmus. Tėvo dieną galite atšvęsti ir vakarieniaudami restorane, išbandydami maisto ar gėrimų degustacijas, aplankydami parodas, koncertus ar kitas kultūrines vietas. Viskas priklauso nuo jūsų galimybių ir tėčio pomėgių.

Nepamirškite, jog Tėvo diena yra apie kokybišką laiką kartu

Daugeliui tėvų Tėvo dienos progą geriausia dovana yra kokybiškas laikas kartu su savo šeima. Kad ir kiek skiriate lėšų ar laiko dovanų pirkimui ir pramoginių veiklų planavimui, svarbu nepamiršti, jog šventė yra pirmiausia apie buvimą kartu, kad ir ką veiktumėte. Jei jausitės paniurę ar linkę konfliktuoti, Tėvo dienos nepagerins net ir įdomiausios veiklos. Lygiai taip pat, kartais nereikia jokių dovanų ar ypatingų veiklų, kad per Tėvo dieną jūsų tėtis pasijustų mylimas ir reikalingas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+