Atlikęs prašomą veiksmą, širvintiškis neteko 1000 eurų

Birželio 25-30 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per paskutinę birželio savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai. Sulaikyti 2 asmenys.

Policijoje buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad birželio 23 dieną miške prie Medžiukų kaimo tenykštis gyventojas V. K. žiauriai elgdamasis su savo šunimi jį pakorė. Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas žiauriai elgėsi su gyvūnu, jį kankino, jeigu dėl to gyvūnas žuvo arba buvo suluošintas, yra baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 1 metų.

Birželio 25 dieną buvo užregistruotas širvintiškio G. K. pareiškimas, kad jis gavo elektroninio pašto pranešimą iš „Swedbank“ su tekstu, kuriame prašoma atnaujinti ryšį paspaudus nuorodą. Įrašius prašomą „Smart-ID“ kodą, apgaulės būdu iš pareiškėjo sąskaitos buvo nuskaityta 1000 eurų.

Birželio 27 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad apie 23 val. Širvintose Družų k. gyv. A. R. (nustatytas 1,12 prom. girtumas) neteisėtai nešiojo ir naudojo nešaunamąjį ginklą, t. y. guminę lazdą, kuria konflikto metu sudavė Širvintų miesto gyv. A. L. (nustatytas 1,03 prom. girtumas). Dėl A. R. veiksmų A. L. jokių kūno sužalojimų nepatyrė, rašyti skundą atsisakė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, A. R. buvo sulaikytas. Tokie veiksmai yra laikomi baudžiamuoju nusižengimu. Už neteisėtą nešaunamojo ginklo ar kitokio žmonėms žaloti pritaikyto daikto įgijimą ar nešiojimą numatyta bauda arba areštas.

Dar vienas pranešimas apie smurtą buvo užregistruotas birželio 29 dieną. Anot širvintiškės L. T. pareiškimo, birželio 24-ąją namo laiptinėje įvyko žodinis konfliktas su kaimyne. Konflikto metu kaimynė stvėrė jai už plaukų ir išrovė kuokštą, taip sukėlė fizinį skausmą.

Po ilgokos pertraukos išgirdome apie degtindarius. Birželio 30 dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Bagaslaviškyje, V. B. sodyboje, rastas aparatas naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti ir metalinė talpykla su raugu. Namuose taip pat rasta talpykla, kurioje buvo naminė degtinė.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top