12 dalykų, kuriuos jūs turite žinoti apie vestuvinius fejerverkus

Vestuviniai ir kitoms progoms skirti fejerverkai gali papuošti šventę, bet gali ir ją sugadinti. Kaip to išvengti?
Fejerverkai. pixabay.com iliustr.

Ieškote būdų, kaip galėtumėte jūsų laukiančioms vestuvėms suteikti daugiau magijos, žavesio, spindesio ir išskirtinumo? Jei taip, kodėl gi jums nepasitelkus vestuvinių fejerverkų ir nepasirūpinus profesionaliu fejerverkų šou? Kuomet jūsų vestuvių dieną nusileis saulė, nebus geresnio būdo, kaip įprasminti ir užbaigti jūsų nuostabiausią ir fantastiškiausią dieną, nei pasitelkti fejerverkus – jau nekalbant apie įspūdingo grožio nuotraukas, kurias bus galima padaryti į dangų paleidžiant daugybę gražių fejerverkų.

Jei jūsų vestuvių šventės svečiai žinos, kad jūsų vestuvėse laukia ir fejerverkai, tuomet jie turės ko laukti. Be to, jei jūs pasirūpinsite labai profesionaliu fejerverkų šou, galite būti visiškai tikri, kad jūsų vestuvių šventėje dalyvausiantys svečiai bus labai maloniai nustebinti ir jūsų vestuves daugybę metų minės lyg puikiausią pavyzdį, kaip turėtų atrodyti tobulos ir nepriekaištingos vestuvės.

Žinoma, kaip jau turbūt suprantate, kalbant apie fejerverkus, turėtų būti atsižvelgiama ir į visas pagrindines saugumo priemones bei taisykles, kurių reikėtų laikytis naudojantis fejerverkais. Todėl nepakanka nuspręsti, kokie fejerverkai turėtų būti pasirinkti jūsų laukiančioms vestuvėms. Ne ką mažiau svarbu tinkamai paruošti ir savo vestuvių šventės vietą, kurioje bus leidžiami fejerverkai, numatyti, kur fejerverkų šou stebės šventės dalyviai ir kt. Juk akivaizdu, kad nėra nieko blogiau, jei vestuvių šventės metu puikiam reginiui sukurti skirti fejerverkai pridarytų daugybę įvairių rūpesčių ir nepatogumų. Be abejo, vestuvių planuotojai (ir fotografai) turėtų galėti jums patarti, kaip turėtų atrodyti pasiruošimas fejerverkų leidimui ir ko jums būtų nevalia pamiršti, tačiau jei jūs norite paties geriausio rezultato, visuomet vertėtų kreiptis į fejerverkų specialistus, kurie pasirūpintų ir visu fejerverkų šou.

Taigi, nors fejerverkai yra labai puikus pasirinkimas kiekvienoms vestuvėms, jokiu būdu į juos negalima žvelgti atsainiai, manant, kad pakaks įsigyti keletą didelių fejerverkų ir uždegus juos stebėti, kaip jie susprogsta danguje. Egzistuoja begalė dalykų, kuriuos jūs turėtumėte apsvarstyti, jei norite, kad fejerverkai jūsų vestuvėms suteiktų nepakartojamo atspalvio ir daug nepamirštamų akimirkų.

1. Taikomos taisyklės

Kai kuriose užsienio šalyse fejerverkų leidimui yra nustatytos tam tikros laiko taisyklės. Trumpiau tariant, gali būti draudžiami fejerverkus leisti viduryje nakties. Pavyzdžiui, jei kalbėtume apie Didžiąją Britaniją, įstatymai draudžia fejerverkus leisti tarp 23 val. vakaro ir 7 val. ryto. Todėl jei jūs nusprendėte savo vestuves surengti minėtoje daugelio lietuvių pamėgtoje užsienio šalyje, fejerverkų šou turėtumėte planuoti įgyvendinti dar prieš vidurnaktį.

2. Yra išimčių

Tačiau taip pat yra ir įvairių išimčių, kuomet kalbama apie fejerverkų naudojimą naktį. Ir viena iš tokių išimčių neabejotinai yra Naujieji metai, kuomet išmušus dvyliktai valandai nakties, į dangų yra leidžiami šimtai tūkstančių įvairiausių fejerverkų, paminint Naujų metų pradžią.

3. Priklauso nuo šventės vietos

Galiausiai nepamirškite, kad fejerverkų naudojimas labai tiesiogiai priklausys ir nuo jūsų pasirinktos vestuvių šventės vietos. Todėl jei jūs savo vestuvių šventei pasirinkote išskirtinę vietą, ją rezervuodami iš anksto, taip pat turėtumėte suderinti su tokios šventės vietos savininkais visus tolimesnius klausimus, susijusius su fejerverkų šou. Trumpiau tariant, tokiais atvejais gali būti reikalaujama, kad fejerverkų šou rūpintųsi šios srities profesionalai, kurie turi visus reikalingus leidimus ir licencijas. Kaip bebūtų, šiuolaikinėje rinkoje yra ne vieni fejerverkų specialistai, kurių teikiamomis paslaugomis jūs galėtumėte pasinaudoti.

4. Jūs negalite jų leisti viešoje vietoje

Viešoje vietoje arba gatvėje leisti fejerverkus yra draudžiama, todėl jūs turite būti tikri, kad fejerverkų šou vyks privačioje teritorijoje, gavus teritorijos savininko leidimą.

5. Visuomet informuokite kaimynus

Jei vestuvių šventės neplanuojate surengti labai tolimoje ir atokioje vietoje, tuomet neabejotinai turėtumėte apie savo vestuves informuoti ir kaimynus, kartu paminėdami, kad jūsų šventės metu bus įgyvendinamas ir fejerverkų šou. Nors akivaizdu, kad tai sukurs labai gražų ir nepakartojamą reginį, tai taip pat bus labai triukšmingas reginys. Todėl natūralu, kad būtų mandagu ir gražu apie tai informuoti aplinkinius žmones.

6. Jums nereikia licencijos

Nors sklando įvairių mitų, tačiau norint naudoti fejerverkus jums nereikia turėti licencijos. Tačiau jei jūs savo vestuvių šventę organizuojate nuomojote vietoje, kaip jau buvo minėta, norint pasinaudoti fejerverkais, gali būti prašoma pasitelkti šios srities specialistus, kurie yra kvalifikuoti ir turi reikalingą patirtį. Trumpiau tariant, siekiant, kad viskas eitųsi kur kas sklandžiau, neturėtumėte patys įsigyti fejerverkų ir bandyti savo jėgomis sukurti fejerverkų šou.

7. Fejerverkų nepirkite iš nepatikimų pardavėjų

Jei pirksite fejerverkus patys, visuomet būkite tikri, kad juos perkate tik iš patikimų ir atitinkamas licencijas turinčių pardavėjų. Jokiu būdu siekdami daugiau sutaupyti fejerverkų neturėtumėte pirkti iš nežinomų ir nepatikimų pardavėjų – priešingu atveju rizikuotumėte savo ir savo svečių sveikata bei visa jūsų vestuvių šventės vieta.

8. Fejerverkai + gyvūnai = NE

Turbūt jau ne kartą buvote pastebėję, kad Naujųjų metų naktį naminiai gyvūnai ima slėptis ir būna labai išsigandę – ypač tai veikia kates ir šunis. Be abejo, jų baimę kelia fejerverkai, todėl jei jūs nusprendėte savo vestuvių metu pasitelkti fejerverkus, būtų geriausia, jei jūsų šventėje nebūtų gyvūnų.

9. Iš anksto suplanuokite fejerverkų šou įamžinimą!

Jei pasirinksite savo vestuvėse naudoti fejerverkus, jūs neabejotinai norėsite visą šį nuostabaus grožio reginį įamžinti vestuvinėse nuotraukose. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad tai labai profesionaliai galėsite padaryti ir patys. Fotografuoti fejerverkų šou nėra tas pats, kas fotografuoti nejudančius ir priešais fotoaparato objektyvą pozuojančius žmones. Jei norite, kad nuotraukos iš tikrųjų būtų labai profesionalios ir nepakartojamos, turėtumėte kreiptis į patyrusius vestuvių fotografus, kurie puikiai išmano savo darbą ir yra ne kartą fotografavę fejerverkų šou.

Samdydami vestuvių fotografus, jūs iš anksto turėtumėte su jais suderinti visas svarbiausias detales ir kartu nurodyti, kada vyks fejerverkų šou. Profesionalūs fotografai tokiu atveju galės tinkamai pasiruošti, užtikrindami, kad jūsų vestuvinės nuotraukos bus tobulos.

10. Žaižaruojantis kelias link altoriaus

Jei jūs nusprendėte susituokti ne Civilinės metrikacijos biure, o kitoje jūsų pasirinktoje vietoje, įvairių fejerverkams priskiriamų priemonių pagalba galite sukurti žaižaruojantį kelią link altoriaus. Šiandien yra daugybė įvairių sprendimų, kuriuos galite pasitelkti. Todėl prieš nuspręsdami, kas jums galėtų geriausiai tikri, dėl šių klausimų pasitarkite su pasirinktais specialistais.

11. Elkitės labai atsargiai, kai aplink yra vaikų

Įprastai bene kiekvienose vestuvėse tarp svečių būna ir vaikų, todėl jei yra planuojama naudoti fejerverkus, būtina užtikrinti, kad elgiamasi saugiai ir laikomasi absoliučiai visų saugumo priemonių. Vaikai negali atsakyti už savo veiksmus, todėl už juos yra atsakingi suaugusieji. Būkite tikri, kad apgalvojote kiekvieną net ir pačią smulkiausią detalę, susijusią su jų saugumu fejerverkų šou metu.

12. Tai yra tobulas būdas užbaigti naktį

Galiausiai nėra nieko nuostabiau, kaip pasibaigiant vestuvių šventei visiems drauge žvelgti į naktiniame danguje sproginėjančius nuostabaus grožio fejerverkus. Tiesą sakant, tai yra lyg tikrų tikriausia pasaka.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+