Poilsinės kelionės – norintiems ne vien tik atsipalaiduoti

Neįsivaizduoji atostogų gimtojoje šalyje? Forbes tyrimo metu paaiškėjo, kad per 50 % atostogautojų renkasi aplankyti ikoniškus miestus užsienyje ir pažinti jų kultūrą, tuo tarpu kiti 22 % poilsiauja balto smėlio paplūdimiuose ir kurortuose. Kaip atrasti balansą tarp poilsio ir pažinties su kultūra? Poilsinės kelionės – tai tobulų atostogų planas, norintiems atsikvėpti nuo rūpesčių ir atrasti neregėtus kraštus.

Kaip kelionės tikslas padiktuoja atostogų planą?

Viena nerašyta taisyklė byloja – įprastai konkrečioje šalyje tikimės tam tikrų atostogų: į kurortus traukiame lepintis saulės voniomis, kitur – pajusti gamtos didybę ar išvysti žmonių sukurtų stebuklų. 

Ką sufleruoja poilsis Madeiroje? Tai tikrų tikriausios atostogos, kur portugališka dvasia persipina su afrikietiškais elementais. Europoje sala dar vadinama amžinuoju pavasariu ar net Havajais, nes ten ištisus metus iš horizonto nesitraukia saulė ir džiugina stebėtinai šilti orai. Visai nenuostabu, juk Madeiroje nesunku atrasti šį tą patrauklaus kiekvienam – žalumu žaižaruojanti gamta, pasiplaukiojimas su delfinais, žygiai po gilius kanjonus ir romantiškos vakarienės paplūdimyje nepalieka abejingų. 

Tiems, kuriuos vilioja poilsis prašmatniuose paplūdimio kurortuose, verta vykti į vieną didžiausių Kanarų salų. Tenerifė – įvairiaspalvė vietovė, kurios pagrindiniai miestai – sostinė Santa Kruzas ir La Laguna. Nors juos skiria valandos kelio atstumas, miestų kraštovaizdis skiriasi drastiškai: Pietūs panašūs į dykumą su auksiniais paplūdimiais ir tropine gamta, tuo tarpu Šiaurė – tai žaliosios atogrąžos, kur juodo vulkaninio smėlio paplūdimiai ir takai, pritaikyti žygeiviams. Kelionių paketas poilsinei kelionei leis atsikvėpti nuo rūpesčių ir pasirinkti atostogas, apie kurias teko pasvajoti. Internetu dovanų kuponai poilsinėms kelionėms stebina itin žema kaina.

Galbūt nesunku atspėti, kas laukia Turkijoje? Turkijoje nesunku pastebėti tradicinius lūžius, nes šalis sujungia geriausias Europos ir Azijos puses. Šalis siūlo ne tik aukščiausios klasės kurortus, bet ir puikuojasi architektūros perlais, giliomis tradicijomis ir paslaptingais peizažais, kurie suteikia unikalumo. Vieša paslaptis, kad dovanų čekis atostogoms Turkijoje džiugina poilsiu pigiau ir suteiks dar daugiau nepamirštamų įspūdžių. 

Poilsinės kelionės – tai gera dovana draugams, artimiesiems ar antrai pusei, kuri  paliks fantastiškus prisiminimus. Lėtas tempas gražiausiuose pasaulio paplūdimiuose ir jauki pažintis su kultūra žada aukščiausios klasės atostogas. Svetainėje Beta.lt dovanų kuponai išvykoms garantuoja malonų poilsį Madeiros saloje, Tenerifėje, Turkijoje, o taip pat – Kroatijoje, Bulgarijoje, Azijos šalyse, Indonezijoje ir netgi kaimyninių Baltijos šalių žemėse. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+