Globos centras surengė šventinį vakarą globėjams

Globos centras organizavo akciją rajono globėjams. Pirma iš kairės - Neringa Lubytė.

Gruodžio 12 d. Globos centras organizavo kasmetinę šventę, skirtą Širvintų rajono globėjams (rūpintojams), įtėviams ir jų šeimoms. Šventės metu susirinkę globėjai iš modelino gamino papuošalus. Juos mokė edukatorė Oksana Graužinienė. Mažieji šventės dalyviai smagiai laiką leido vaikų žaidimų kambaryje „Pipiras“ su Širvintose aktyviai veiklą vykdančiu animatorių kolektyvu „Pušku Pušku Mes“. Vyresnieji turėjo galimybę vakarą praleisti Jaunimo erdvėje žaisdami stalo žaidimus.

Socialinių paslaugų centro direktorė Neringa Lubytė visus susirinkusius sveikino su artėjančiomis šventėmis linkėdama ramybės šeimose, santarvės, džiaugsmo ir dėkojo už kilnų darbą globojant vaikus.

„Ne kiekvienas ryžtųsi tokiam sunkiam ir atsakingam darbui, kurį šiuo metu dirbate Jūs, globodami vaikus. Jūs suteikiate šiems vaikams namų šilumą, jaukumą ir savo begalinę meilę bei sukuriate pačias gražiausias metų šventes, o jie Jums atsidėkodami duoda tai, ką turi pačio brangiausio – savo meilę, šilumą, apkabinimus, šypsenas ir džiaugsmu spindinčias akis,“ – sakė Širvintų r. savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, kiekvienam įteikusi Širvintų rajono savivaldybės dovanėlę, linkėdama šiltų ir jaukių artėjančių švenčių.

Šventę vainikavo susitikimas su Kalėdų Seneliu, kurį vaikučiai surado prie įspūdingos Kalėdinės eglės.

Globos centras sulaukė pagalbininkių. Pirma iš kairės - merės pavaduotoja Janina Pažusienė.
Šypsenos - geriausias įrodymas, kad vakaras pavyko.

Globos centras taria patį nuoširdžiausią AČIŪ globėjams (rūpintojams) už gerumą, prasmingą darbą, už glaudų bendradarbiavimą su Globos centru, už aktyvų dalyvavimą Globos centre organizuojamuose renginiuose.

Šventės rėmėjai ir partneriai: edukatorė Oksana Graužinienė, animatorių kolektyvas „Pušku Pušku Mes“, fotografė Ainė Dvilevičiūtė, Širvintų atviros jaunimo erdvės specialistės Agnė Lazarevičiūtė ir Kornelija Juškevičiūtė, Širvintų rajono savivaldybė.

Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro inf.

Užs. Nr. 181.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top