Sukurta jaukumą kelianti sodybų aplinka

Daili alėja puošia Rasos Minkštimienės sodybą.

Liepos 18 d. vyko gražiausiai tvarkomų Širvintų seniūnijos sodybų apžiūra. Vertinimo komisija apžiūrėjo seniūnės bei gyventojų pasiūlytas sodybas ir padarė išvadą, kad šeimininkai pasirenka daugiau skoningų mažosios architektūros elementų, puikiai supranta, kad daugiau nei pusė sodybos grožio priklauso nuo  tinkamo zonų išdėstymo, nuo prižiūrėtos vejos ir
dailiai sutvarkytų pastatų.

Komisija pirmiausia aplankė Motiejūnų kaime esančią Dalios ir Ramūno Jakubickų sodybą. Joje nustebino mažosios architektūros statiniai, kruopščiai sutvarkyta aplinka, gėlių gausa.

Pasukus nuo Družų į Levainių kaimą, sudomino sodyba, kurioje visas nuo gatvės esantis kiemas apsodintas margaspalvėmis gėlėmis ir kitais augalais. Tai Rasos Minkštimienės
sodyba.

Dar viena komisijos dėmesį atkreipusi sodyba rasta Družuose. Tai kaimo gyventojų Vilmos ir Giedriaus Pimpių sodyba. Ji labai šiuolaikiška ir tvarkinga.

Družuose apžiūrėtas ir visuomeninis pastatas. Tai Širvintų kultūros centro Družų filialas, biblioteka ir bendruomenės namai. Visuomeninio pastato teritorija spindi švara ir tvarka, žydi gėlės, veši visžaliai augalai.

Gražiausių Širvintų seniūnijos sodybų šeimininkai bus apdovanoti Rudens šventėje.

Vertinimo komisijos informacija

Vilma Pimpienė (antra iš dešinės) su vertinimo komisija.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 28 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.88 (8 įvert.)
scroll to top