Širvintų baseine varžėsi 90 plaukikų

Daug triukšmo ir dar daugiau emocijų! Turbūt taip galima apibūdinti balandžio 27 dieną vykusias Atviras Širvintų rajono plaukimo varžybas, į kurias atvyko svečiai iš Elektrėnų, Kaišiadorių ir Kauno rajono. Kartu su Širvintų plaukikais viso buvo 90 dalyvių. Asmeninių įskaitų plaukikams ir komandinių estafečių dalyviams taures ir medalius įteikė Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė.

Širvintų sporto centro plaukimo mokytojo Gintauto Igliuko auklėtiniai asmeninėse įskaitose savo amžiaus grupėje po du medalius iškovojo:

Gabrielė Gudynaitė – I vieta peteliške, II vieta krūtine;
Estela Stepaitytė – II vieta peteliške, III vieta laisvuoju stiliumi;
Elija Igliukaitė – II vieta nugara, III vieta laisvu stiliumi;
Arnas Zapolskas – I vieta krūtine, III vieta peteliške;
Mantvydas Krencius – II vieta nugara, II vieta laisvu stiliumi.

Po vieną medalį iškovojo:
Paulina Bubnytė – II vieta peteliške;
Evelina Mikolč – II vieta laisvuoju stiliumi;
Deimantė Drublionytė – III vieta nugara;
Kastytis Kuoras – II vieta nugara;
Kajus Petkūnas – II vieta krūtine.

Po asmeninių rungčių dalyviai plaukė estafetėse. Atkakliose kovose Širvintiškiai labiausiai varžėsi su Elektrėnų plaukikų komanda, per kurias tai vieni tai kiti įsiverždavo į priekį.

Mišrios (3 berniukai + 3 mergaitės) estafetės metu 6×25 m laisvuoju stiliumi nugalėtojais tapo Širvintų sporto centro I komanda, II vietą užėmė Elektrėnų komanda, III vietą iškovojo Širvintų sporto centro II komanda.

Mergaičių, o vėliau ir berniukų estafetėje 4×50 m laisvuoju stiliumi – I vietą laimėjo Elektrėnai, II vietą iškovojo – Širvintos, III vietą Kaišiadorys.