Širvintose savaitgalį karaliavo paplūdimio tinklinis

Praėjusį savaitgalį Širvintų paplūdimyje šurmuliavo iš visos Lietuvos suvažiavę paplūdimio tinklinio gerbėjai. Visai neseniai baigtą įrengti naująją aikštelę išbandė ir dėl Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės taurės varžėsi 12 vyrų/vaikinų ir 14 mišrių komandų iš Rokiškio, Jonavos, Ukmergės, Vilniaus ir, žinoma – iš Širvintų.

Dėkojame dalyviams ir sveikiname prizininkus bei laimėtojus!

Vyrų turnyro nugalėtojai:

I vieta: komanda „Ryžiai“ – Arnas Narbutavičius ir Donatas Pašvenskas (Ukmergė, Vilnius).

II vieta: komanda „Grikiai“ – Julius Strioga ir Edgaras Kanapienis. (Ukmergė, Širvintos).

III vieta: komanda „Žulikai“ – Rytis Liutkus ir Liudvikas Gelažauskas. (Širvintos).

Mišrių komandų turnyro nugalėtojai:

I vieta: komanda „Ryžiai“ – Arnas Narbutavičius ir Monika Smaliukaitė (Ukmergė, Vilnius).

II vieta: komanda „Saugokitės ryklių“ – Lina Surgelaitė ir Rytis Liutkus (Širvintos).

III vieta: komanda „VI“ – Vitalija Audėjūtė ir Ignas Kružikas (Širvintos).

Nugalėtojams taures įteikė ir tolimesnės sportinės sėkmės linkėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, turnyrą stebėjusi su vyru, žinomu sporto meistru, olimpiniu prizininku ir du kartus pasaulio čempionu Jonu Pinskumi.

Už paramą ir prizus dėkojame Širvintų rajono savivaldybei ir merei Živilei Pinskuvienei, Širvintų sporto centrui, UAB „Dehidra“, UAB „Entafarma“ ir „GRYBAI LT“. Įgarsinimu ir gera nuotaika renginio metu pasirūpino Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis bei SLP PRO komanda. Nepakartojamas paplūdimio tinklinio turnyro akimirkas įamžino: Rugilė Petuškaitė, Paulius Markevičius ir Edvinas Liutkus. Tariame nuoširdų AČIŪ ištvermingiausioms savanorėms už visokeriopą pagalbą viso renginio metu: Gabijai Vercinskaitei, Airidai Pučinskaitei, Danielei Marovaitei ir Viktorijai Dalinkevičiūtei.

Tinklinio turnyras – pirmoji projekto „VasarOK su sportu‘20“ dalis. Kviečiame visus aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjus sekti informaciją ir toliau dalyvauti projekto veiklose.

ŠAJE savanorė Ieva Eigelytė
Organizatorių nuotr.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+