Seimo nario Jono Pinskaus įsitikinimu, Šimonytės ridenama sniego gniūžtė jau kelia rimtą pavojų valstybės stabilumui

O juk nepakeičiamų nėra. Ir turbūt blogesnės darbo kultūros nei dabartinėje Vyriausybėje, atvedusioje šalį į tokią padėtį, kurioje dabar esame visi, dar nesame matę,“ – teigia Seimo narys Jonas Pinskus.

Iki ausų į vertybinę krizę įklimpę konservatoriai mus ėmė šantažuoti realiais ir utopiniais sumanymais. Balsų, kad būtų paleistas šis Seimas, valdantiesiems gal ir pakaktų, tik ar pakaks tų balsuotojų vienybės?

Politikos apžvalgininkas Vytautas Bruveris netiki, kad konservatorių valdžia yra nulieta it monolitas, kaip tos pačios valdžios buvome tikinami nuo pat 2019-ųjų. Vien ko verta garsioji premjerės Šimonytės frazė, kad tie, kam nepatinka ši valdžia ir jos sprendimai, galės vadovauti ir spręsti po naujų rinkimų.

„Nebalsuos jie vieningai!“ – taip ir girdisi Vytauto Bruverio žodžiai. Ir ELTOS vyriausiąjį redaktorių galima suprasti: likimo dėka pagal sąrašą į Seimą patekę įvairaus plauko prisiplakėliai pėstininkai tikrai nebus pasirengę atsisakyti metų algos be jokių garantijų, kad vėl ten pateks ateinantiems ketveriems metams. Su tuo pačiu konservatorių sąrašu, ar su kitais. Ir ar apskritai ar bus jiems su kuo eiti. Jei konservatorių ikona Šimonytė su trenksmu nukris nuo sienos, konservatoriai vargu ar turės ją kuo pakeisti. Žinoma, visada rasti kažką galima, nes tuščios vietos po saule nebūna. Yra partijoje ambicingų bilotaičiukių, navickieniukių, morkūnaičiukių, kuzmickieniukių, maldeikiukų, džiugeliukų ar valinskiukų, tik kaip pateikti, kad bent didesnei daliai rinkėjų tas kandidatas tiktų. Ir patiktų.

Į tai, kas vyksta Seime ir kuo mus šantažuoja konservatoriai, sureagavo ir Molėtų-Širvintų rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus. Jis socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė tokį įrašą:

„Kai vietoj anginos operuojamas apendicitas!?
Situacija – neeilinė, bet, kaip jau tampa įprasta mūsų valstybėje, iškreipiama į visišką absurdą.
Turime problemą? Spręskime.
Pažeidė įstatymus, naudojo biudžeto pinigus ne pagal nustatytą tvarką?
Atsistatydina! Tas, kuris yra tiesiogiai atsakingas!
· Meras prisipirko dulkių siurblių ar televizorių už kanceliarines išmokas? Meras grąžina pinigus ir atsistatydina.
· Tarybos narys prisipylė kuro iš 10 kortelių? Tarybos narys atsistatydina.
· Ministras negali pagrįsti deklaruotų išlaidų, patirtų einant tarybos nario pareigas? Būkite mielas, atsakykite.
Ar žmonės dar gali tikėti ir pasitikėti, kai ta pati Premjerė Ingrida Šimonytė vis mėtosi „grasinimais“ atsistatydinti, bet ir toliau ridena sniego gniūžtę, kuri jau kelia rimtą pavojų valstybės stabilumui.
Opozicija silpna? Nebus kam vadovauti?
Susireikšminimas, išreiškiamas gąsdinimais, abejonės ir neužtikrintumas tik parodo politinės lyderystės stoką.
O juk nepakeičiamų nėra. Ir turbūt blogesnės darbo kultūros nei dabartinėje Vyriausybėje, atvedusioje šalį į tokią padėtį, kurioje dabar esame visi, dar nesame matę.
Todėl dabar ši gniūžtė atbula ranka metama į Seimą.
Gerbiamieji, Seimas susitvarkys. Neabejoju.
„Visi ėmė. Visi vogė“? Ne, ne visi.
O problemą reikia spręsti toje vietoje, kurioje ji yra, o ne žaisti katę ir pelę pamirštant tuos, kurie be abejonių, yra klydę ir turi prisiimti atsakomybę už savo klaidas.“

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top