Simbolinės dovanos Valentino dienos proga: iki 20 eurų

Vieni Valentino dieną švenčia, kiti – ne. Vis dėlto, bent simboliškai tiesiog būtina pasveikinti mylimą žmogų. Juk tai – Įsimylėjėlių diena. Siūlome pasižvalgyti po šias mūsų siūlomas dovanas iki 20 eurų, kurios bus ne tik simbolinės, bet ir praktiškos.

Bilietai į kiną

Tobulas pasimatymas – filmo peržiūra, todėl „Forum Cinemas“ dovanų kuponas – praktiška ir naudinga dovana, kurią galėsite išnaudoti drauge. Peržvelkite būsimų filmų repertuarą ir išsirinkite tą, kuris patiks tiek jums, tiek jūsų antrajai pusei.

Pirčių malonumai

„Atostogų parkas“ Palangoje siūlo vandens ir pirčių pramogas nuo 17 eurų. Tai – galimybė jūsų mylimajam turkštis vandens pursluose bei džiaugtis „šia“ akimirka. Čia veikia 16 lauko ir vidaus baseinų, taip pat net 7 pirtys.

Plaukimas aplink Meilės salą

Tai – labai prasminga Valentino dienos dovana. Apsilankymas Meilės salone, Ilzenbergo dvare, išties unikalus patyrimas. Įdomu ir tai, kad plaukti teks su elektriniu katamaranu, tad kelionė bus įspūdinga ir nepamirštama. Plaukimo metu jums pavyks pamatyti Meilės salą, naujai pastatytą rotondą, Janio ąžuolą ir net… Latviją! Plaukimo kaina – 12 eurų.

Levandų desertų degustacija

Nuostabioje levandų apsuptyje (žinoma, vasaros metu) galėsite mėgautis naminiais levandų ledais, tortu, limonadu. Viskas – iš levandų! Nors pramogą geriausia išbandyti vasarą, padovanoti kuponą galite jau dabar. Dovanokite kvapnią ir skanią patirtį. Paslaugos kaina – nuo 20 eurų.

Plaukimas baidare Galvėje

20 eurų kainuojanti pramoga patiks visiems vandens bei gražių vaizdų mylėtojams. Tai – plaukimas skaidria baidare, kuri leis matyti viską, kas po jumis! Taip pat iš arti galėsite priplaukti prie Trakų pilies ir džiaugtis Galvės ežero vaizdais.

Fitosauna medyje

„Kalniaus sodyba“ siūlo išskirtinę pramogą – fitosauną medyje su unikaliu vaizdu į ežerą. Fitosauna gerina širdies veiklą, imunitetą sveikatą, mažina celiulitą ir net padeda mesti svorį. Išbandę šią paslaugą tikina, kad iškart pasijuto geriau – juos užplūdo energija ir proto aštrumas! Paslaugos kaina – 20 eurų.

Taigi, tiek bilietai į kiną, tiek dovanų kuponas už 20 eurų ar konkrečiai išrinkta dovana – puikus būdas nustebinti mylimą žmogų net ir tuomet, kai nešvenčiate šios dienos.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top