PRICER.LT PREKIŲ PALYGINIMAS: FIN CARRE 74% ŠOKOLADAS PRIEŠ PERGALĖ 72% ŠOKOLADĄ. KIENO PUSĖJE PERGALĖ?

Atėjo laikas pasisaldinti gyvenimą, paragausime juodojo šokolado – Lidl Fin Carre 74% Extra Dark šokoladas ir Pergalė Dark 72% šokoladas.

Kainos

Kainos lentynose labai įvairios, bet lyginsim mažiausias neakcines.

  • Lidl Fin Carre 74% Extra Dark šokoladas (100g) – 0,99 EUR
  • Pergalė Dark 72% šokoladas (100g) – 1,45 EUR

Mažiausia neakcinę kainą aptikome, kaip nekeista Rimi – taigi Pergalė šokoladas už Fin Carre yra brangesnis 0,46 EUR arba 46%. Visai reikšmingas skirtumas.

Sudėtys

Žiūrime sudėtis – kas ten įdomaus. Lidl Fin Carre turi daugiau kakavos sausųjų medžiagų, kas ir deklaruojama etiketėje. Be to Fin Carre yra pagamintas iš kakavos masės, o Pergalė iš trintos kakavos. Pergalėje daugiau emulsiklių – papildomai įdėtas poliglicerolio poliricinoleatas, arba E476, nekenksmingas, greičiausiai naudojamas, kad sumažinti kakavos sviesto kiekį, tai yra atpiginti brangesnį gaminį.

Maistingumo deklaracija 100 g. Daugiausiai kilo kalorijų turi Fin Carre 571 kcal, Pergalė – 558 kcal. Fin Carre daugiau riebalų 42 g, tame tarpe sočiųjų riebalų rūgščių 26 g, Pergalė 41 g ir 25 g atitinkamai. Fin Carre mažiau angliavandenių, tame tarpe cukrų 32 g ir 26 g, Pergalėje daugiau 33 g ir 27 g atitinkamai. Fin Carre yra daugiau baltymų 9,9 g, Pergalė mažiau – 8,4 g. Druskos daugiau turi Fin Carre – 0,02 g, Pergalė mažiau nei < 0,01 g.

Pagal sudėtį ir maistingumą abu šokoladai labai panašūs. Taigi viską lems skonis.

Išvaizda, kvapas, skonis

Atidarom, uostom, laužom, ragaujam. Pirmas skirtumas – Fin Carre plytelė yra plonesnė, todėl šokoladas atrodo didesnis už Pergalė, nors abu yra 100 g. Spalva nesiskiria – kakavos kiekio skirtumas nėra didelis. Abu gaminiai maloniai kvepia šokoladu. Skonis – mūsų keli degustatoriai skirtumo nepajuto – kai kam tik labiau patiko traškinti plonesnį Fin Carre šokoladą, bet tai nereikšmingas skirtumas.

Vertinimas

Vertinimas. Produktai visiškai panašūs, tačiau Fin Carre turi daugiau kakavos, mažiau emulsiklių ir 46% mažesnę kainą, o tai, jeigu per savaitę sutriauškinate plytelę šokolado, sutaupys apie 24 eurus per metus arba galėsite suvalgyti 24 plytelėm daugiau.

PRICER.LT inf.

Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama ČIA

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top