Sekmadienis statistikos nepablogino, toliau – kaip Dievas duos

Vos po keliasdešimt atvejų pritrūkta kai kuriomis savaitgalio dienomis, kad per parą šalyje būtų užregistruota po 2 tūkstančius naujų COVID-19 atvejų. Per penktadienį Lietuvoje buvo užregistruoti 1972, o per šeštadienį – 1980 naujų susirgimų koronavirusu.

Sekmadienio rytas buvo nemalonus Širvintų rajono savivaldybės gyventojams. Registrų centro duomenimis, sergamumo per paskutines 14 dienų lygis mūsų rajone pasiekė 1008,2 atvejo šimtui tūkstančių gyventojų.

O štai pirmadienį šyptelėjusi saulutė atnešė prašviesėjimą – Registrų centro duomenimis, per sekmadienį Širvintų rajone buvo užregistruoti tik 2 nauji atvejai, tad sergamumo lygis sumažėjo iki 995 atvejų šimtui tūkstančių gyventojų. Bet vis dar buvome antri, tebepirmavo Plungės rajonas, kuriame fiksuota 1270,2 atvejų.

Šeštadienį Širvintų rajone bendras per visą pandemiją užregistruotų atvejų skaičius viršijo 200, o sekmadienį iš dar padaugėjo. Pirmadienio rytą paskelbtais duomenimis, rajone iš viso jau užregistruoti 206 susirgimai.

Pirmadienio rytą rajone COVID-19 sirgo 159 gyventojai. Pagal šį rodiklį šalyje buvome trečiajame dešimtuke. Iki pirmadienio ryto jau buvo pasveikę 46 COVID-19 sirgę rajono gyventojai (vienas jų – per sekmadienį), o 27 jų, susirgę per vadinamąją antrąją bangą.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Sekmadienis statistikos nepablogino, toliau – kaip Dievas duos"

  1. Mano Lionora parašė:

    Gerai, kad turime rupestingą merę.

Comments are closed.

scroll to top
+