Gero gyvenimo kokybė priklauso nuo mūsų minčių

Vaikinas teigia, jog kultūrizmo varžybų metu itin svarbus pozavimas, savęs pateikimas teisėjams scenoje (Vilius dešinėje).

Širvintiškis Vilius Sosnovskis nuo mažens svajojo tapti profesionaliu sportininku. Mokykloje lankė futbolo treniruotes, tačiau gyvenimas netikėtai pastūmėjo kultūrizmo linkme. Vaikinas teigia, jog neužtenka tik noro, kad siekti kažko daugiau. Visų pirma, reikia tikslingai susidėlioti prioritetų sąrašą, tada daug dirbti su savo mintimis, emocijomis ir pasiryžti išėjimui iš komforto zonos.

-Viliau, kodėl pasirinkai kultūrizmą ir kada pradėjai tuo užsiimti?

-Galėčiau daug priežasčių įvardyti. Tačiau pradžia buvo visai netikėta. Anksčiau tik „prijaučiau“ šiai „fitneso“ industrijai ir aktyviai nesidomėjau tuo. Man buvo įdomu stebėti, kaip kai kurie žmonės sukuria tokias kūno formas – protu nesuvokiamas reiškinys. Aš visada buvau atletiškas jaunuolis ir mano gyvenime vyravo skirtingos sporto šakos. Tad netikėtai į kultūrizmą aktyviai pasinėriau 2015 metais.

-Kaip pasikeitė tavo gyvenimas tapus kultūristu? Su kokiais žinomais šios sporto šakos atstovais teko bendrauti?

-Pasikeitė mane supančių žmonių ratas. Stengiuosi bendrauti su tinkamą energiją skleidžiančiais žmonėmis, nes vis dėlto aplinka mums daro didžiulę įtaką. Todėl, mane supa draugai ir pažįstami, kurie taip pat yra sportininkai ir visa tai supranta. Varžybose teko sutikti keletą garsesnių pasaulio mastu kultūristų, tačiau vienas iš jų, kuris itin įstrigo atmintyje – Dexter Jackson. Šiam žmogui šiuo metu yra 50 metų, tačiau kūno forma – pribloškianti.

-Kokius svarbiausius laimėjimus pelnei šiame sporte?

-IFBB Lietuvos jaunimo kategorijos absoliutus nugalėtojas; IFBB Europos čempionato „Mens Junior Bodybuilding-75kg“ – 2 vieta; Svarbiausias laimėjimas – IFBB pasaulio čempionato jaunimo kultūrizmo kategorijoje -75 kg – 1 vieta.

-Kokia tavo ateities vizija, ne tik siejant ją su kultūrizmu, bet ir su asmeniniu gyvenimu?

-Šiuo metu sau esu išsikėlęs dar aukštesnius tikslus, tad visos mano mintys yra 100 proc. sutelktos ties vienu dalyku – sportu.

Kalbino Odeta Bagdžiūnė

Visą straipsnį skaitykite gegužės 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+