Graudus opozicijos „rečitalis“

Savivaldybės įstaigų vadovai nuotoliniu būdu pateikė ataskaitas. Tik ar jos sudomino opoziciją?

Kuo arčiau Seimo rinkimai, tuo, reikia manyti, bus įnirtingesni rajono Tarybos posėdžiai. Tuo galima buvo įsitikinti paskutinį balandžio ketvirtadienį vykusiame posėdyje. Nors posėdžio pirmininkė Živilė Pinskuvienė kelissyk prašė laikytis tvarkos, įspėjo apie higienos laikymąsi, pažymėjo, kad posėdžių salė gerai įgarsinta, todėl galima klausti iš vietos, nesiblaškyti po patalpą, bet kai kurie opozicionieriai to nepaisė.

Vienas iš opozicionierių nepasikuklino nusigriebti salėje stovėjusį mikrofoną ir pasidėti jį sau ant stalo. Tuo stengdamasis pa(si)rodyti, kad tik jis čia esąs „pasaulio bamba“. Ant opozicionieriaus stalo pa(si)dėtas ir nuolat judinamas bei traškantis mikrofonas neleido kitiems Tarybos nariams tinkamai pateikti klausimų. Negirdėjo jų ir nuotoliniu būdu pasisakę kalbėtojai.

Kai kurie mažumai atstovaujantys Tarybos nariai nesikuklindami kamantinėjo įstaigų vadovus ir atstovus, pristačiusius 2019 metų veiklos ataskaitas, apie gaunamą atlyginimą ir priedus, užimamas pareigas, laidė replikas iš vietos, komentavo posėdžio vedimo tvarką.

Gerai pagalvojus, netgi galima pateisinti tokį nekorektišką opozicionierių elgesį. Juk paskutinis posėdis, kuriame dalyvavo opozicija, vyko tik kovo 6 d. Po to, pabūgę koronaviruso grėsmės, Savivaldybės posėdžių salės durų jie nepravėrė. Visiškai suprantama, opozicionieriai, pakankamai dėmesio negavę beveik du mėnesius, visais įmanomais ir neįmanomais būdais stengėsi tą dėmesio trūkumą kompensuoti.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Visą straipsnį skaitykite gegužės 12 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.2 (15 įvert.)

23 Atsakymai į “Graudus opozicijos „rečitalis“”

 1. zyta parašė:

  Artistai!

 2. Karolina parašė:

  Labai gerai, kad tokius dalykus paviesinate, kad visi zinotu, kaip opozicijos nariai elgiasi

 3. lionei parašė:

  jusu minmas “ sventas“ laikrastis taip issiseme ir nusigrojo,kad zodziu truksta, suprantama,prarado pagrindini sponsoriu…nebeisrinko to sponsoriastarybon…va ir merdi kiausinukus skaciuodami

 4. lione parašė:

  Labai gerai, kad parasyta tiesa, nes „šventas“ laikrastis labai daug ka apie posedi nutylejo.

 5. Skaitytojas parašė:

  Patiko straipsnis,kaip kitaip suzinotume, kas ten is tikruju dedasi,opozicijos nariai tik protingus vaidina, kritikuoja, bet ta kritika niekine, niekad nepasiteisina,rekia,kad rektu, nori demesio vargsiukai, o ka patys isdarineja baisu

 6. cekavysta parašė:

  As tai nelabai s uprantu logika, kaip yra. Va anoj kadencijos taip puole taip puolė visokie ponai gerb. Vasiliauskienę uz tai, kad ji su darbieciais susidejo, o va sitoj kadencijoj koncervatorius su darbieciu vienoje valtyje sedi ir sutartinai irkluoja, tai kaip cia yra, kodel dvigubi standartai?

 7. Voveriuks parašė:

  kiausinukus bus jau seniai suskaiciaves, karantinas, reikia kazkuo uzsiimti, bet kaip rinkejams i akis paziuret, kai tokiom nesamonen uzsiima? opozicijoj tikri perlai…teistumai, es lesomis statomos sodybos, vaje vaje

 8. to koza parašė:

  Gal jis kiausinukus skaiciuoja?

 9. Politologas parašė:

  Manau kad kita kadencija opozicijos nebeliks po tokiu benefisu

 10. ? parašė:

  turbut rinkimams ruosias?
  cirkas

 11. koza parašė:

  vel tas konservu spirgauskas su kamerom siandien po rajona duodas, gal jam reik pagalbos…..

 12. to neeee parašė:

  Taikliai jūs čia apie bliūdą.

 13. neeee parašė:

  siulyciau skunda prezidentui parasyti, kad per karantina bliude koju nebuvo galima plauti 🙂

 14. paskutiniam parašė:

  Topinis komentaras!

 15. Skundikai parašė:

  Tegil paraso skunda ant valdanciosios daugumos kad siemet vistos maziau kiausiniu padejo

 16. dulkes parašė:

  „teisingame“ laikrasty skaičiau , kaad yra kazkoks skundas ir atvaziuos komisija tikrint , kiek sirvintose yra antyciu ir kiausinuku. Tai cia ar as kazko nesupratau , ar kaip cia yra? Gal demesio truksta?

 17. REIKALAI parašė:

  RIMTAS KENTAS TAS SPIRGIS TIK VISI JAU JUOKIASI

 18. to spir parašė:

  jo jo maciau ir nuotraukas, kurias savo patronei atidave
  vis demesio maza 🙂 chi 🙂

 19. Kristina parašė:

  Kartais įsijungiu tarybos posėdžius, žinoma, matosi, kad jie dėmesio ištroškę mažumos nariai, tiek ištroškę, kad akivaizdžiai matosi. O taip sakau todėl, kad paklausius, kokius jie klausimus ne į temą uždavinėja, o, jeigu ir į tą temą, tai tokius, kurie net mokinukams yra aiškūs. Tada kyla klausimas, ar jie iš tikrųjų nesupranta elementarių dalykų ? Ar jie tiesiog klausia, kad bent kažką paklausti ir sulaukti dėmesio?

 20. spirgina parašė:

  Tai kad spirgis jau buvo ten nulekes, tik uzuode, kad stato 😀 cirkas

 21. Širvintiškis parašė:

  Ech, Romai, visai jau neturi apie ką rašyti, pradėjai „grybauti“.

 22. Albertina parašė:

  Nuo rytojaus opozicija turbut griebs nauja ribozenkli? Idomu kuo neitiks?

 23. ksiuša parašė:

  Pas mus opozicija labai silpna.

Comments are closed.

scroll to top
+