Tarptautiniame kikbokso turnyre širvintiškiai pelnė dešimt medalių

Tarptautiniame kikbokso turnyre širvintiškiai pelnė dešimt medalių
Gegužės 3 dieną, sekmadienį, pasibaigė kikbokso turnyras Lietuvoje – „Vilnius open 2015“. Tai didžiausias kikbokso turnyras Lietuvoje. Jo metu įvyko 152 kovos (K-1 ir „Kick light“). Dalyvavo 32 kovos menų klubai iš 6 valstybių. „STATUS UNIFIGHT“ klubui, kuriame treniruojasi ir širvintiškiai, atstovavo rekordinis skaičius sportininkų, – net 27 kovotojai, tarp jų – 12 sportininkų iš Širvintų. Airida Pučinskaitė ir Edvinas Pavlovas iškovojo aukso, Karolina Pučinskaitė, Augustinas Šimkaitis, Dovydas Vasilevskis ir Tadas Tamošiūnas sidabro, Lukas Grudzinskas, Nedas Raišys ir Vilius Marcinauskas bronzos medalius. Šauniai turnyre kovojo Dovydas Ožiūnas ir Marijus Paliukėnas.
Pasak širvintiškių trenerio Simono Kriaučiūno, žiūrovai galėjo stebėti aukšto lygio dvikovas, turnyras buvo ypatingas tuo, kad atvyko ir visame pasaulyje žinomi bei gerbiami „Kick light“ specialistai, kurie savo patirtimi dalijosi su kolegomis iš Lietuvos. Lietuvą aplankė vyriausiasis Lenkijos rinktinės „Kick light“ treneris Piotr’as Siegoczynski’s. Jis taip pat yra daugkartinis Pasaulio čempionas. Į turnyrą dalytis patirtimi, teisėjauti ir mokyti kolegų, taip pat atvyko A klasės WAKO teisėjai: Waldemar’as Wielgosz’as, Krzysztof’as Zychlinski’s, Ryszard’as Zawistowski’s. Ryškiausia turnyro žvaiždė buvo „Raudonasis skorpionas“ Aleksejus Ignašovas. Jis labai gerai žinomas tarp kovos menų fanų. Aleksejaus nokautai iki šių dienų patenka į geriausių nokautų dešimtukus, be to, jis nugalėjo daugybėje profesionalių turnyrų.
Disciplina „Kick light“ Lietuvoje labai sparčiai populiarėja. Kodėl taip yra? Pasak trenerio, visi tėvai jaudinasi dėl savo vaikų ir bijo, kad jiems kas nors nenutiktų. „Kick light“ disciplina yra puiki alternatyva mažiems vaikams, nes čia sportuojama praktiškai be traumų, mokoma kontroliuoti smūgių techniką ir draudžiama atlikti stiprius smūgius. Tokios kovos yra labai techniškos, jas įdomu stebėti. Kai vaikas paauga, tėvai gali nuspręsti, ar sportuoti toliau savo malonumui, ar pereiti prie kitos rimtesnės disciplinos. Taip pat yra daug žmonių, kuriems nepatinka, kai juos muša, tačiau norisi adrenalino ar atsikratyti streso, dalyvauti varžybose. Tokiems žmonėms taip pat puikiai tinka ši disciplina.
Remigijus Bonikatas
630- Raišys Nedas varžybose iškovojo bronzos medalį.
314- Seserys Pučinskaitės: dešinėje Airida, tapusi čempione ir Karolina, iškovojusi sidabro medalį.
238 – Finalinę kovą laimėjo ir aukso medalį iškovojo Edvinas Pavlovas.
056 -Jaunieji kikboksininkai iš Širvintų tarptautiniame turnyre Vilniuje gimtajam miestui gėdos nepadarė.
Jaunieji kikboksininkai iš Širvintų tarptautiniame turnyre Vilniuje gimtajam miestui gėdos nepadarė.

Jaunieji kikboksininkai iš Širvintų tarptautiniame turnyre Vilniuje gimtajam miestui gėdos nepadarė.

Gegužės 3 dieną, sekmadienį, pasibaigė kikbokso turnyras Lietuvoje – „Vilnius open 2015“. Tai didžiausias kikbokso turnyras Lietuvoje. Jo metu įvyko 152 kovos (K-1 ir „Kick light“). Dalyvavo 32 kovos menų klubai iš 6 valstybių.

Nedas Raišys varžybose iškovojo bronzos medalį.

Nedas Raišys varžybose iškovojo bronzos medalį.

„STATUS UNIFIGHT“ klubui, kuriame treniruojasi ir širvintiškiai, atstovavo rekordinis skaičius sportininkų, – net 27 kovotojai, tarp jų – 12 sportininkų iš Širvintų. Airida Pučinskaitė ir Edvinas Pavlovas iškovojo aukso, Karolina Pučinskaitė, Augustinas Šimkaitis, Dovydas Vasilevskis –  sidabro, Lukas Grudzinskas, Nedas Raišys, Tadas Tamošiūnas ir Vilius Marcinauskas – bronzos medalius. Šauniai turnyre kovojo Dovydas Ožiūnas ir Marijus Paliukėnas.

Finalinę kovą laimėjo ir aukso medalį iškovojo Edvinas Pavlovas.

Finalinę kovą laimėjo ir aukso medalį iškovojo Edvinas Pavlovas.

Pasak širvintiškių trenerio Simono Kriaučiūno, žiūrovai galėjo stebėti aukšto lygio dvikovas, turnyras buvo ypatingas tuo, kad atvyko ir visame pasaulyje žinomi bei gerbiami „Kick light“ specialistai, kurie savo patirtimi dalijosi su kolegomis iš Lietuvos.

Lietuvą aplankė vyriausiasis Lenkijos rinktinės „Kick light“ treneris Piotr’as Siegoczynski’s. Jis taip pat yra daugkartinis Pasaulio čempionas.

Į turnyrą dalytis patirtimi, teisėjauti ir mokyti kolegų, taip pat atvyko A klasės WAKO teisėjai: Waldemar’as Wielgosz’as, Krzysztof’as Zychlinski’s, Ryszard’as Zawistowski’s.

Ryškiausia turnyro žvaiždė buvo „Raudonasis skorpionas“ Aleksejus Ignašovas. Jis labai gerai žinomas tarp kovos menų fanų. Aleksejaus nokautai iki šių dienų patenka į geriausių nokautų dešimtukus, be to, jis nugalėjo daugybėje profesionalių turnyrų.

Disciplina „Kick light“ Lietuvoje labai sparčiai populiarėja. Kodėl taip yra?

Seserys Pučinskaitės: dešinėje Airida, tapusi čempione ir Karolina, iškovojusi sidabro medalį.

Seserys Pučinskaitės: dešinėje Airida, tapusi čempione ir Karolina, iškovojusi sidabro medalį.

Pasak trenerio, visi tėvai jaudinasi dėl savo vaikų ir bijo, kad jiems kas nors nenutiktų. „Kick light“ disciplina yra puiki alternatyva mažiems vaikams, nes čia sportuojama praktiškai be traumų, mokoma kontroliuoti smūgių techniką ir draudžiama atlikti stiprius smūgius. Tokios kovos yra labai techniškos, jas įdomu stebėti.

Kai vaikas paauga, tėvai gali nuspręsti, ar sportuoti toliau savo malonumui, ar pereiti prie kitos rimtesnės disciplinos. Taip pat yra daug žmonių, kuriems nepatinka, kai juos muša, tačiau norisi adrenalino ar atsikratyti streso, dalyvauti varžybose. Tokiems žmonėms taip pat puikiai tinka ši disciplina.

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top