Kodėl verta įsigyti sėdmaišius?

Sėdmaišiai labai praverčia, kai ilsimės gamtoje ar lauko terasoje. Aišku, prieš iškylaujant reikia pasirūpinti, kad turėtumėte tokius sėdmaišius, ant kurių būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir šalimais pasidėti užkandžius bei gaiviuosius gėrimus.

Ką būtina žinoti apie sėdmaišio užvalkalus?

Pirmiausiai būtina pasidomėti, ar sėdmaišis turi vidinį maišelį, nes jeigu kada nors išorinis užvalkalas bus įplėšiamas ar įdreskiamas, tuomet į paviršių pasipils vidinio užpildo draiskanos. Todėl praktiškiausia yra rinktis sėdmaišį, kuris yra sudarytas iš dviejų maišų. Vidiniame yra laikomas vidinis polistirolo granulių užpilas, o išorinį užvalkalą galima bet kada nuimti, išskalbti ar sutaisyti, jei jis buvo pažeistas.

Kokios granulės sėdmaišiui yra pačios geriausios?

Sėdmaišiai būna užpildomi maltu porolonu, grikių kruopomis arba pūstomis polistirolo granulėmis. Tie sėdmaišiai, kurie užpildyti grikių kruopomis, yra gana sunkūs ir palyginus brangoki. Žinovai pataria rinktis tuos sėdmaišius, kurie užpildyti polistirolo granulėmis, nes jos praktiškai nesusidėvi, todėl sėdmaišis nesubliūkšta. Be to, prieš apsispręsdami dėl sėdmaišio turinio užpildo pasirinkimo, rinkitės tokias granules, kurios yra nedegios. Tai patvirtina tam skirti sertifikatai.

Kodėl verta atsižvelgti į tai, iš kokios medžiagos yra pasiūtas sėdmaišis?

Sėdmaišiai įprastai yra siuvami iš dviejų audinių rūšių. Vieni siuvami iš minkšto, baldams skirto gobeleno, todėl jie labiausiai tinka naudoti vidaus patalpose. Kitus siuva iš odos – juos galima naudoti ir viduje, ir lauke. Odiniai sėdmaišiai labai tinka tuose namuose, kur yra laikomi plaukuoti keturkojai augintiniai, nes prie šios rūšies sėdmaišių nelimpa gyvūnų plaukai. Be to, odiniam sėdmaišiui nelabai baisūs ir augintinių nagai. Idealus atvejis, kai sėdmaišis būna sudarytas iš dviejų tipų audinių. Vidinis granulių maišelis turi būti pasiūtas iš elastingos tekstilės, o išorinis jo apvalkalas išaustas iš tvirto audinio.

Kokio dydžio ir formos sėdmaišį rinktis?

Sėdmaišio dydį ir formą geriausia rinktis, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Jei jums norisi dažnai kaitalioti sėdmaišio buvimo vietą, jums labiausiai tiks skirtingo aukščio kriaušės formos sėdmaišis, nes jis turi įtaisytą specialią rankeną, už kurios paėmus labai lengva nešioti šį kilnojamą baldą iš vienos vietos į kitą. O šiaip labiausiai yra mėgstami sėdmaišiai, kurie savo forma primena fotelį arba gultą. Jei norite įsigyti sėdmaišį savo biurui ar namų svetainei, tada rinkitės jį griežtesnės formos. Šiuos mobilius baldus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje, ir tai yra labai paranku. Sėdmaišiai ir nuolaidų akcija – tai gali būti puikus jūsų laukiantis tandemas, kuris įmanomas tik perkant internetu.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top