Išmanūs namai: 5 įrenginiai, kurie leis gyventi saugiau ir komfortabiliau

Išmanūs namai su 5 įrenginiais, kurie leis gyventi saugiau ir patogiau.

Gyventi inovatyviuose namuose, kurie pasirūpina ne tik komfortu, tačiau ir saugumu – nori visi. Galima tik pasidžiaugti, kad ir gali beveik visi, kadangi išmanių namų įranga tampa vis pigesnė, o tuo pačiu ir priimtinesnė vis daugiau žmonių. Svarbiausia yra įvertinti savo poreikius ir pasirinkti tai, kas Jums labiausiai tinka. Galiausiai, visada galima pasitarti su profesionalais, kurie, įvertinę Jūsų asmeninius poreikius, sudarys planą, kad namai taptų išmanūs, įvertins jo sudedamąsias dalis.

1. Vaizdo stebėjimo kameros

Dažniausiai vienas pagrindinių komponentų yra vaizdo stebėjimo kameros. Kadangi šiuo metu jų pasirinkimas yra labai platus, natūralu, kad teks skirti šiek tiek laiko, kol rasite sau labiausiai tinkamą. Geriausias būdas rasti tai, kas tinka Jūsų namams – pasitarti su ekspertais.

Žinoma, taip pat reikia apgalvoti – ar viena kamera patenkins Jūsų poreikius? Kai kuriais atvejais verta pirkti kelias, kadangi tik tokiu atveju gyvenimas namuose bus saugus. O jeigu jau nusprendėte, kad kameros yra reikalingos, kadangi jomis Jums leis jaustis kur kas daugiau – tokiu atveju geriausia investuoti tiek, kiek reikia, kad tik pavyktų pasiekti norimą efektą.

Taip pat rinkitės inovatyvias IP kameras, kurios užtikrina ne tik gerą vaizdą, tačiau taip pat ir garso įrašymo funkcijas.

2. Išmaniosios lemputės

Taip pat dažniausiai namams kur kas daugiau apsaugos suteikia išmaniosios lemputės. Geriausias pasirinkimas yra LED, taip pat tokios, kurios veikia automatiškai, kai tik koks nors judantis objektas yra tam tikrame rate. Tai yra puiki galimybė gyventi kur kas saugiau, kadangi apšvietimas su judesio davikliais yra inovacija, kuri suteikia daugiau ramybės. Svarbiausia, pasikartosime, yra rinktis LED, kadangi jos yra kur kas tvirtesnės, ilgiau tarnauja ir tuo pačiu ekologiškos.

3. Išmaniosios spynos

Taip pat geras pasirinkimas yra išmanios spynos, kurios suteikia galimybę atrakinti duris tiek tiems, kurie turi specialų raktą, kodą arba kurie turi tam tikrus rankų antspaudus. Kai kurie iki šiol galvoja, kad tokio tipo spynos yra labai brangios ir jas dažniausiai renkasi ypač turtingi žmonėms. Toks požiūris yra visiškai klaidingas, kadangi išmanios spynos vis labiau pinga ir tuo pačiu integruotos namuose jos tarnauja daugelį metų, tad paprasčiausiai atsiperka.

4. Valymo robotai

Jeigu norite gyventi ne tik saugiai, tačiau ir švariai – tokiu atveju Jūsų namuose turi būti integruojami valymo robotai. Tiesa, tam tikra prasme jie taip pat saugo. Tačiau ne nuo žmonių, o nuo mini erkučių bei kitų organizmų, kurie gali Jums trukdyti džiaugtis patogiu gyvenimu.

5. Domofonai

Išmanūs namai neapsieina be domofonų. Jie leidžia jaustis ramiai, kad į namų teritoriją niekada nepapuls žmogus be Jūsų žinios. Geriausia yra rinktis vaizdo domofonus. Taip, jie brangesni, tačiau kur kas funkcionalesni. O kadangi ir tarnauja daugelį metų – tai yra geriausias šiuo metu egzistuojantis pasirinkimas. Juolab, siūlome įvertinti tai, kad domofonai turėtų būti integruojami greta vaizdo kameros. Tokiu atveju atėjusį žmogų link Jūsų namų – ji visada pasitiks saugi sistema.

Kuo daugiau inovatyvių sistemų bus Jūsų namuose – tuo ramiau galite jaustis, kad pasirūpinote namų ir tuo pačiu savo saugumu, bet kuriuo atveju renkantis  sistemas konsultacijos yra būtinos bei rekomenduotinos.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top