„Maximos“ parduotuvėse dirba džentelmenai ir deimantai – taip pirkėjai vadina lapkričio herojus

Paslaugūs, geranoriški, darbštūs, sąžiningi, malonūs. Tokiais ir panašiais komplimentais pirkėjai kasdien apdovanoja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ komandą. Tačiau lapkritį parduotuvių darbuotojai ypatingai pasistengė, todėl klientų buvo pavadinti ir džentelmenais, ir deimantais. Remiantis šiais pirkėjų atsiliepimais, kiekvieną mėnesį išrenkami „Maximos“ herojai, kurie už savo pastangas sulaukia ne tik finansinės paskatos, bet ir motyvacijos kaskart stengtis dar labiau. Taigi, kuo jie sužibėjo šįkart?

Širvintų „Maximos“ darbuotojui Dariui pagyras žeria pirkėja. Anot jos, šis lapkričio herojus nuolatos stebina parduotuvės lankytojus.

„Situacijų, už kurias darbuotoją galima pagirti, yra daugybė. Štai vienas iš pavyzdžių. Ėjau su pilnutėliu krepšeliu produktų link kasos. Tačiau jo rankena išsinėrė, pirkiniai išbyrėjo. Niekas iš klientų padėti nesiruošė, o darbuotojas ne tik priėjo, pagelbėjo surinkti prekes, bet ir pašmaikštavo, pakėlė nuotaiką, dar ir atnešė naują krepšelį. Stebėjau šį žmogų kitu metu. Toks gerumas nėra tik vienkartinis. Jis padeda ir senjorams, paguodžia vaikus, gelbsti visiems. Tikras gerumo bei pagarbos klientams pavyzdys. Džiaugiuosi, kad yra tokių džentelmenų“, – tikina pirkėja.

Šypsenas bei pozityvias emocijas, kurias lankytojai išsineša iš parduotuvių, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė vadina didžiule kasdiene komandos motyvacija. Tačiau, anot jos, prekybos tinklo lankytojai gali tik įsivaizduoti, kokį džiaugsmą šie komplimentai sukelia darbuotojams.

„Turime gražią tradiciją lankytojų atsiliepimais pasidalinti su savo komandomis. Jei pasipuošę šypsenomis iš parduotuvių išeina pirkėjai, vertėtų pamatyti, kokios jos sužimba darbuotojų veiduose. Todėl be galo džiaugiamės, kad mūsų iniciatyva rinkti mėnesio herojus taip įkvepia komandą. Tai – didžiulė padėka jai už kasdienį pasiryžimą rūpintis visais pirkėjų poreikiais šiuo iššūkių kupinu laikotarpiu. Savo ruožtu mūsų prioritetas yra kurti darbo aplinką, kuri motyvuotų kasdien stengtis dar labiau“, – pažymi E. Dapkienė.

Dėl to „Maxima“ jau ne vienerius metus tęsia mėnesio herojų iniciatyvą. Jie renkami remiantis pirkėjų atsiliepimais, kuriuos E. Dapkienė kviečia išsakyti telefonu, internetu, mobiliąja programėle ir netgi raštu.

Ši nuomonė leidžia kiekvieną mėnesį išrinkti 9 herojus. Jiems suteikiamos papildomos finansinės paskatos. Tokia „Maximos“ iniciatyva sumanyta norint suteikti galimybę prekybos tinklo lankytojams padėkoti už pagalbą juos aptarnavusiems darbuotojams, kasdien besistengiantiems užtikrinti pačią geriausią apsipirkimo patirtį.

Pagal MAXIMA inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top