Širvintos! Širvintos!

Dvi dienas Lietuvą prikaustė įvykiai Vilniuje: į sostinę atvažiavo apie 1300 traktorių iš visos šalies. Tai buvo antrasis, svarbiausias prieš kelias savaites vykusios ūkininkų degintų laužų prie magistralių renginys. Apie tokią akciją, kuri buvo surengta ties Varanavos kaimu, rašė ir „Širvintų kraštas“.

Ūkininkų problemoms neliko abejinga Širvintų merė Živilė Pinskuvienė. Ji socialiniame tinkle pasidalijo palaikančia žinute į sostinę suvažiavusiems ūkininkams. Pasak Širvintų rajono savivaldybės merės, Vilniuje susidariusios spūstys tikrai nėra ūkininkų tikslas, nes jie atvyksta dėl valdžios sprendimų.

Taip kalbėdama merė turėjo omeny ne tik įsisenėjusius netikusius valdžios sprendimus, bet ir naujausius pokyčius. Pakanka prisiminti įsigaliojusius akcizų pakeitimus, manipuliacijas dėl žymėto dyzelino naudojimo žemės ūkyje.

„Palaikymas ūkininkams iš Širvintų rajono ir visos Lietuvos! Pribrendo… Jau rytoj prasideda didysis žemdirbių streikas ir jį įprasminanti sunkiosios ūkio technikos kelionė į Vilnių. Autostrada – NEGALIMA, tačiau yra ir kitų kelių“, – savo feisbuko paskyroje pirmadienį paskelbė merė. Ji pasidalijo ir nuotrauka, vaizdo siužetais ir pasidžiaugė, kad nuo Jauniūnų į sostinę vykti ruošėsi apie 100 traktorių.

Viename iš siužetų merė Živilė Pinskuvienė drauge su ūkininkais eina Gedimino prospektu skanduojant: „Širvintos! Širvintos!“

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 26 d. laikraščio numeryje.

Ar pritariate ūkininkų reikalavimams ir jų pasirinktai protestų formai?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Širvintos! Širvintos!"

  1. kaimietis parašė:

    ot šaunuolė merė – visą Lietuvą veda!

Comments are closed.

scroll to top