Paramos labdaros vakaras „Dalinkimės širdžių šiluma“ subūrė gerumui

2023 m. Širvintų krašto geradario nominacijos laimėtojai – Stasė ir Romas Pavasariai.

Penktadienio vakarą į gražia gerumo tradicija tapusį Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės iniciatyva organizuojamą paramos-labdaros vakarą „Dalinkimės širdžių šiluma“ jau devintą kartą rinkosi geradariai: verslininkai, ūkininkai, įstaigų, organizacijų vadovai, kuriems Širvintų kraštas ir jo žmonės širdyse užima svarbią vietą, kurie savo kasdienėje veikloje randa laiko, dėmesio ir atjautos tiems, kuriems likimas lėmė ligą, nelaimę, negandą, skurdą, vienatvę ar nepriteklių.

Į iškilmingą vakarą atvyko būrys garbingų svečių: Širvintų rajonui atstovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus, Seimo nariai Rimantė Šalaševičiūtė, Artūras Skardžius, Zenonas Streikus, Lietuvos Krepšinio Federacijos prezidentas Vydas Gedvilas, žurnalistė, rašytoja Laima Lavastė, Širvintų rajono savivaldybės ir Administracijos vadovės, Tarybos nariai.

„Dalinkimės širdžių šiluma“ akcijos dalyviams sveikinimą bei padėką atsiuntė pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, o specialų prizą simboliniam aukcionui – knygą „Esu vienas iš jūsų“ su autografu bei dedikacija įsteigė Jo Ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus.

Vakaro dalyviams pristatytos dvi istorijos – apie šeimas ir vaikus, skaudžias netektis ir negalią, sielos tvirtybę, viltį ir svajones. Šios istorijos – tai ne tik kvietimas suprasti, užjausti, padėti, bet ir tikėjimo, meilės gyvenimui, pozityvumo ir motyvacijos pamoka kiekvienam.

Nuoširdūs akcijos globėjos Ž. Pinskuvienės sveikinimai šių metų geradariams – Stasei ir Romui Pavasariams.
Koncertinę programą dovanojo ansamblis „3 D“ – Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė ir Aistė Pilvelytė.

Nuostabu, nes dar iki renginio pradžios jo dalyvių gerumo tikslais paaukota beveik 20 000 Eur, ir tai yra ne tik įspūdinga pinigų suma, bet, svarbiausia, – žinia istorijų herojams, kad savame krašte jie nėra vieniši su savo rūpesčiais ir bėdomis (šiuo metu sąskaitoje jau 21 700 Eur).

Akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ metu tradiciškai paskelbti 2023 m. Širvintų krašto geradario nominacijos laimėtojai, kuriais tapo Stasė ir Romas Pavasariai – gimtojo krašto mecenatai, nuolatiniai kultūrinių, visuomeninių projektų, švietėjiškų idėjų rėmėjai. Publikai atsistojus simbolinį gerumo apdovanojimą – krištolinį rožės žiedą jiems įteikė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Jautriu vakaro akcentu tapo gerumo, bendruomeniškumo, pilietiškumo iniciatyvų kūrėjų apdovanojimai. Publikos susidomėjimu, nuoširdžia pagarba ir gausiais aplodismentais buvo sutikti nominacijų laimėtojai:

Nominacija „Senjorų bendrystė motyvacijai mokytis visą gyvenimą“ – Širvintų Trečiojo amžiaus universitetas (pirmininkė Levutė Marija Vitienė ir kuratorė Joalita Mackonienė);
Nominacija „Asmenybės šviesa istorinės atminties gyvybei“ – ilgametis istorijos mokytojas, visuomenininkas Jonas Stankevičius;
Nominacija „Tikėjimo ir muzikos šviesos keliu“ – Šv. arkangelo Mykolo bažnyčios choro „Mykoliukai“ vadovai Renatai Blusevičienei ir Dailiui Kavalevskiui;
Nominacija „Širdies šiluma beglobiams gyvūnams“ – VšĮ „Širviai“ įkūrėja Asta Sendzikienė;
Nominacija „Sportinės bendrystės galia“ – žolės riedulio klubas „INTA“ (pirmininkė Živilė Dabrickaitė, projektų iniciatorė ir vadovė Rasa Buzienė).

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 22 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top