Širvintų moterys dalijosi gerumu

Į gerumo akciją susirinko daugiau nei šimtas Širvintų moterų, dar per pusę tiek perdavė dovanas, skirtas vienišiems senoliams ir sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams.

Didžiųjų metų švenčių laukimas, pasiruošimas joms – ypatingas metas, alsuojantis gerumu, jauduliu, atveriantis širdį.

Nuoširdi merės Ž. Pinskuvienės, vicemerės J. Pažusienės, mero padėjėjos V. Valkauskienės ir visų akcijos moterų padėka „Atžalyno“ progimnazijos virtuvės darbuotojoms.

Advento susikaupimas ir gerosios žinios nuojauta sutelkia tam, kad pamatytume, išgirstume bei skirtume dėmesio žmogui, kenčiančiam dėl vienatvės, nepritekliaus, skurdo.

Gruodžio 2 d. vakarą Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje jau nebe pirmus metus Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu rinkosi mūsų rajono moterys: garbės pilietės, Igno Šeiniaus premijos laureatės, geradarės, verslininkės, ūkininkės, įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių atstovės, seniūnaitės, trečiojo amžiaus universiteto dalyvės…

Moterų sambūrio „Dalinkimės širdžių šiluma“ tikslas – susiburti, pasidžiaugti bendryste, kepti, dekoruoti, dailiai supakuoti kalėdinius kepinius, kurie dar iki švenčių pasieks daugiavaikių, sunkiau besiverčiančių rajono šeimų vaikus, vienišus, atokiausiose vietovėse gyvenančius senolius, ligos, negalios ištiktus rajono gyventojus.

Gausiai į sambūrį besirenkančios moterys atvyko su savo paruoštomis dovanėlėmis – šiltu apklotu, pledu, patalynės komplektu senoliams, stalo žaidimu, knyga ar dėlione vaikams… Ir pačios gavo simbolinių dovanų – po prijuostę.

„Juk mūsų – moterų – prigimtis yra kur kas jautresnė, supratingesnė.

Šeimos duetas „Duo Viola“ kūrė neapsakomai šiltą renginio atmosferą.

Mūsų rankose – ne tik namų šiluma, bet ir atjauta, noras padėti tam, kuriam likimas skyrė sunkesnę dalią. Esu be galo dėkinga visoms sambūrio moterims – ir toms, kurios šiandien atvyko pabūti kartu ir kepti sausainius, ir toms, kurios dalyvauti dėl įvairių priežasčių neturėjo, tačiau perdavė dovanas. Galiu užtikrinti, kad Jūsų parodytas širdies gerumas ir noras dovanoti šilumą tikrai suras tikslą,“ – sakė akcijos globėja Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merė nuoširdžiai padėkojo „Atžalyno“ progimnazijos direktorei Jūratei Stankevičienei už akcijai suteiktas patalpas, o visai virtuvės darbuotojų komandai – už profesionalų kepimo koordinavimą ir pagalbą kiekvienai.

Nepaprastai jaukią viso vakaro atmosferą kūrė šeimyninis styginių duetas „DuoViola“. Muzika, sparnu apglėbusi prie kepinių palinkusias moteris, dovanojo ramybę ir perkėlė į kitą erdvę, kur neliko nei laiko pojūčio, nei nuovargio.

Didžiulis kalnas dovanų ir saugiai supakuotų kalėdinių kepinių, nuoširdus bendravimas ir vakaras, praleistas kilniam tikslui – tokia vakaro kulminacija, kurią puikiai apibūdino Širvintų krašto garbės piliečių Helenos Vaicekauskienės ir Nijolės Didžiokienės žodžiai atsisveikinant: „Širvintų moto tikrai gali būti – kartu daryti gera yra gera“.

O moterų sukurtos ir paruoštos dovanos bus perduotos Kalėdų seneliui su nykštukų komanda, kuri jau kitą savaitę išvyks į kelionę po Širvintų rajoną perduoti siunčiamą šilumą ir kurti šventinį stebuklą.

Organizatorių inf.
Nuotraukos Mindaugo Datenio

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 10 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)

8 Atsakymai į “Širvintų moterys dalijosi gerumu”

 1. d parašė:

  Ačiū merei.

 2. Laima parašė:

  Nuostabus renginys.

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Aišku, Jūs geriau viską matote už kitus.
  Ar kur nors sakiau, kad blogai, kad merė organizuoja, dalyvauja tokiuose renginiuose?
  Esu apie tai esu rašęs kituose komentaruose. Nenoriu kartotis, plėstis ir įrodinėti kažką.

 4. vacyte parašė:

  Niekas nieko nepraso irodineti. Apart partiju nieko daugiau nematote.Gerumas proginis nebuna, ji visada mere rodo. O tai yra labai gerai,kad gera meres ideja palaike tiek daug moteru.

 5. Dainius Graužinis parašė:

  Vacyte, nesu tikras, kad supratote, ką norėjau pasakyti. Bet neturiu noro kažką įrodinėti. Vardan ko turėčiau?

 6. vacyte parašė:

  Prie ko cia partijos? Viska tik i partijas suvedate? Zmogiskumas ir zmoniskumas partiju neturi.

 7. Dainius Graužinis parašė:

  Pagirtina. Socialdemokratai pagal savo galimybes gerumo akciją surengė. O kur kitos partijos?

 8. Anonimas parašė:

  Nuoširdu ir tikra.

Comments are closed.

scroll to top