Iš Didžiojo šeimos gynimo maršo tikisi daug, o ką gaus – paaiškės šeštadienį

Penktadienį 13 val. Širvintose – Šeimos maršo turas. www.seimusajudis.lt nuotr.

„Stipri šeima yra stipri valstybė, nes šeima – yra Tautos ląstelė. Kiekvienos šeimos esmę visų pirma sudaro nesavanaudiška meilė. Su šeimos meile prasideda, auga ir tęsiasi kiekvieno tikrai laimingo ir stipraus žmogaus gyvenimas. Su šeimos meile žmogus atranda ir supranta patį save, tikrąjį gyvenimo džiaugsmą ir prasmę. Šeimą gali sudaryti tik mylintis savo moterį vyras ir mylinti savo vyrą moteris. Tik iš moters ir vyro meilės į šį pasaulį, į mūsų mylimą Tautą, ateina naujas žmogus,“ – rašoma Šeimų Sąjūdžio interneto svetainėje. To paties visuomeninio judėjimo, kuris šeštadienį Vilniuje, Vingio parke, organizuoja Didįjį Šeimos gynimo maršą. Į jį kviečiami visi neabejingi žmonės iš visos Lietuvos.

Kęstutis Krikštaponis

Kaip „Širvintų kraštą“ informavo Šeimų Sąjūdžio organizacinės grupės narys, koordinatorius Širvintose Kęstutis Krikštaponis, penktadienį, 13 val., Širvintose, prie parko, visų neabejingų rajono gyventojų lauks Šeimų Sąjūdžio užsakytas autobusas. Į mūsų miestą iš turo Švenčionyse atvykę Maršo organizatoriai pristatys pagrindinius renginio tikslus, atsakys į gyventojų klausimus.

Susitikimas Širvintose bus paskutinė organizuojamo turo stotelė.

Neabejingi Širvintų rajono savivaldybės gyventojai, ketinantys dalyvauti Didžiajame šeimos gynimo marše, gegužės 15-ąją kviečiami rinktis aikštelėje prie mieste esančios BP degalinės (Širvintos, Musninkų g.). Kaip sakė Kęstutis, dalyviai šeštadienį laukiami apie 11.30 val. Maždaug po 20 minučių autobusas pajudės Vievio link. Trečiadienį dar nebuvo galutinai nuspręsta, bet ketinta, jog širvintiškiai vyks į Trakus, kur formuosis iš aplinkinių regionų atvykstančių automobilių, motociklininkų koloną. Tada visi prisijungs prie bendros Maršo dalyvių kolonos.

Kęstutis Krikštaponis sakė, kad tikslus dalyvių skaičius bus aiškus tik šeštadienį, tačiau pagal gaunamus signalus apie ketinančius dalyvauti galima prognozuoti būsiant iš tiesų masinį renginį.

  • Kaip mus informavo, Marše dalyvaus trys baikerių klubai iš Žemaitijos, prie jų prisijungs kitų regionų motociklininkai. Apie ketinimus dalyvauti man yra sakęs ir Ukmergės baikerių klubo „Suk rankeną“ atstovas Egidijus Kazlauskas, savo laiku kunigavęs Širvintų rajone. Tiesa, šie jo ketinimai buvo preliminarūs, bet tikiuosi, kad taip ir bus, – sakė Kęstutis Krikštaponis.

Kalbėdamas apie Širvintų rajono delegacijos išvykimą, Kęstutis užsiminė, jog organizatoriai planuoja rengti informacines sąšaukas su įvairiomis šalies vietovėmis, iš kurių vyks delegacijos. Jei rajone yra Maršo idėjoms neabejingas ar tiesiog norintis prie to prisidėti žmogus, kuris gali nufilmuoti delegacijos išvykimą, gal net turi droną ir galimybę sparčiuoju internetu persiųsti siužetą organizatoriams, jis prašomas paskambinti Kęstučiui tel. 8 618 30733.

  • Iš Didžiojo šeimos gynimo maršo tikimės daug, o ką gausime – paaiškės šeštadienį, – sakė Kęstutis Krikštaponis.

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)
scroll to top
+