Tarybos narė Vilma Bartusevičienė: „Su bendraminčių komanda dirbame mūsų visų labui“

Tarybos narė Vilma Bartusevičienė sako, kad viskas prasideda nuo svajonės.

Nuo 2019 m. vykusių Savivaldybių tarybų rinkimų praėjo daugiau nei treji metai. Ta proga galima pakalbinti rajono politikus, pasidomėti apie nuveiktus darbus, širvintiškių problemas ir, žinoma, pasikalbėti apie širdžiai mielus asmeninius dalykus. Pirmoji mintimis pasidalyti sutiko Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė, Socialinės, sveikatos apsaugos ir šeimos komiteto pirmininkė Vilma Bartusevičienė.

-Esate tikrų tikriausia širvintiškė. Gal keliais sakiniais save pristatytumėte Širvintų rajono žmonėms.

-Gimiau ir užaugau Širvintų mieste. Labiausiai mane širvintiškiai pažįsta kaip grožio salono „Kaprizas“ (kuriame dirbau 13 metų!) administratorę. Darbą teko pakeisti ir nerti į kitus vandenis. Galiu nuoširdžiai pasidžiaugti, kad su vadove ir kolektyvu išlikę kuo geriausi tarpusavio santykiai, o malonūs buvimo kartu prisiminimai džiugina širdį. O tie naujieji vandenys, kaip minėjau, tai nauja veikla, kurios ėmėmės su visa šeima. Mano šeimoje – tai mylimiausi ir brangiausi trys vyrai. Vyras Saulius ir du sūnūs ąžuolai. Beje, dar dažnas ir labai laukiamas svečias – anūkėlis Tomukas. Mėgstu pajuokauti, kad gyvenu pagerbta ir globojama būrio vyrų. Su savo vyru netrukus minėsime ir 30-ąsias bendro gyvenimo kartu metines.

-Praėjo daugiau nei treji metai darbo Taryboje. Gyventojai iš politikų paprastai tikisi įvairios pagalbos. Buvimas politikoje atima ir daug laiko. Dažnai Jus matome įvairiuose renginiuose bei komisijose. Kaip pavyksta suderinti viešą ir asmeninį gyvenimą? Kaip dažnai randate laiko savo pomėgiams? Kokie išvis Jūsų laisvalaikio pomėgiai?

Vilma ir Saulius Bartusevičiai netrukus švęs 30-ąsias bendro gyvenimo metines.

-Sutinku, buvimas politikoje atima daug laiko, bet jo visai negaila, kai žinau, kad su bendraminčių komanda dirbame mūsų visų labui. Į politikės kelią pasukau tik labai gerai apsvarsčiusi savo galimybes. Užsiėmiau visuomenine veikla, domėjausi žmonių problemomis ir bandžiau jas išspręsti. Visa tai ir atvedė mane iki Tarybos narės pareigų, kurias sėkmingai vykdau jau antrą kadenciją. O žmonės pateikia įvairių klausimų: nuo labai svarbaus žemės rėželio iki kelių asfaltavimo. Žinojau, kad noriu, kad galiu, tikėjau, kad man pasiseks save realizuoti naujoje veikloje. Rajono merės Živilės Pinskuvienės ryžtas ir energija skatina žengti pirmyn. Mano ir visos komandos veikla daug ko išmokė: nauji veidai, nauji iššūkiai ir darbai padėjo subręsti kaip asmenybei. Tiesa, pradžia buvo sunkoka. Tai mane paskatino jau brandžiame amžiuje nugalėti savo baimes, nepasitikėjimą savimi ir įstoti mokytis į Mykolo Romerio universitetą. Džiaugiuosi, kad sėkmingai ir gerais balais baigiau politikos ir viešojo administravimo fakultetą ir po penkerių mokslo metų rankose jau turiu aukštojo mokslo diplomą. Pomėgiams ir laiko sau (visoms moterų to linkiu!) visada reikia atrasti laiko. Mano didžiausia aistra – knygos. Skaitau tikrai labai daug. Skaitydama istorinius, biografinius, tikrais faktais paremtus kūrinius, jaučiuosi labai pakylėta. Vyras visada juokauja, nes žino, kad be galo didelėje mūsų namų knygų lentynoje jau nėra mano neskaitytos knygos. Džiaugiuosi, kad, užsukusi į mūsų miesto Igno Šeiniaus viešąją biblioteką, visada randu darbuotojų paruoštą keletą naujų leidinių. O broliui, gyvenančiam Anglijoje, vis pajuokauju, jog apie jo šalį ir ypač karaliaus Henriko epochą (istorija mane sužavėjo!) žinau daugiau nei jis.

Kalbėjosi Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys
Nuotr. iš Vilmos Bartusevičienės šeimos albumo

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (6 įvert.)
scroll to top