Net penki patvirtinti jaunimo projektai!

Jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Lipskė ir jaunimo užimtumo specialistė Živilė Jankauskaitė-Turkmen kartu su jaunuolių iniciatyvinėmis grupėmis šiemet pateikė net 5 projektus. Komanda tikėjosi patvirtinimo iš 2-3 pateiktų paraiškų, tad nustebo kai visos jos gavo finansavimą!

Du projektai laimėti pagal „Europos solidarumo korpuso“ programą: „Lauko edukacinė erdvė: naujos galimybės visai bendruomenei“ ir „Karjera aplink mane“. Pirmasis skatins jaunimą burti įvairaus amžiaus ir socialinio statuso miesto bei rajono gyventojus bendriems renginiams, pobūviams, dirbtuvėms, filmų vakarams, o antrojo metu jaunimas bus supažindinamas su įvairiomis karjeros galimybėmis, plečiami jų verslumo įgūdžiai. Taip pat gautas Lietuvos kultūros tarybos finansavimas projektui „Jaunųjų kūrėjų kiemas“, kuris skatins domėtis poezija, įvairiomis jos formomis – klasikine, dainuojamąja ir poezija per dailę. Jaunimo reikalų agentūros patvirtintas projektas – Širvintų rajono jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programos vykdymui, kurio dėka vasaros atostogų metu rajono įmonės subsidijomis skatinamos priimti ir įdarbinti jaunimą, o be to, vedami mokymai apie CV, gyvenimo aprašų kūrimą ir t. t.

Labiausiai jaunimas laukė paraiškos Erasmus+ jaunimo mainų “Healthy Habits for a Healthier Generation“ („Sveiki įpročiai sveikesnei kartai“) patvirtinimo. Įgyvendinant projektą į Lietuvą, Širvintų rajoną, savaitei atvyks jaunuoliai iš kelerių Europos šalių. Jiems bus vedamos įvairios ekskursijos, dirbtuvės, paskaitos sveikatingumo tema. Visą tai organizuos savanorių grupė.

Miglė Lipinskaitė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top