Miestelis be ligoninės?

Gerbiami širvintiškiai, gyvenate puikiame, išpuoselėtame mieste. Turite savo „Laivės alėją“, poilsio zonas, mokyklas, bažnyčią…

Merė stengiasi, Europos lėšos naudojamos puikiai, bet dabar kalba pradeda suktis apie ligoninių susijungimą, t. y. prijungimą prie Ukmergės ligoninės, Širvintose bus slaugos skyriai.

Nemanau, kad tai teisinga, nes kentės širvintiškiai ir Širvintų rajono žmonės.

Argumentai: pagalba bus toli, dėl aritmijų, hipertenzijų, dehidratacijų ir t. t. reikės važiuoti ir kreiptis į Ukmergės ligoninę. Susisiekimas prastas, pavežėjimo paslaugos – „pasakos“.

Kitas argumentas – terapinio profilio lovų Vilniuje trūksta, ar užtikrins Ukmergės ligoninė širvintiškiams terapines paslaugas? Paprasčiausiai – jie netilps.

Gerb. Širvintų rajono tarybos nariai, prieš balsuodami gerai pagalvokite. Gydytojai ir slaugytojos be darbo neliks. Nukentės rajono gyventojai.

Mano vizija – maža kompaktiška ligoninė su terapijos skyriumi, save išlaikanti iš paslaugų, už kurias sumoka Ligonių kasos, gera vadyba, didelis noras ir Širvintos klesti!

Miestelis be ligoninės kaip miestelis be bažnyčios!

Tai – asmeninė mano nuomonė.

Dainius Bučas
Gyd. reanimatologas, neseniai dirbantis Širvintose

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Miestelis be ligoninės?”

 1. Pagarba parašė:

  Šaunuolis daktaras. Gal merė galėtų jį paskirti vietoj Pečiukaitienės direktoriumi. Su tokių vadovo požiūriu sugrįžtų ramybė tiek pacientams , tiek medikams.

 2. Artūras parašė:

  Ligoninė mūsų mieste būtina. Tikriausiai, kad yra galimybių atsisakyti kažkokių ne tokių gyvybiškai svarbių paslaugų ir etatų, bet svarbiausi gyventojų poreikiai turi būti tenkinami savo mieste.

 3. birute parašė:

  mere gydosi sostinej,kam jai ta ligonine,o mes smulkme

 4. Rožytė parašė:

  Pritariu gydytojo nuomonei ir ją palaikau. Manau ne aš viena. Ukmergei mes tikrai nereikalingi. Teko lankytis pas medikus Ukmergėje. Iš ties likau patenkinta, tiek sutvarkytomis patalpomis, tiek paslaugų kokybe. Tačiau nuvažiuoti ten sergančiai buvo didelė problema. Na o sėdint prie kabineto durų girdėjau įvairiausių ukmergiškių pasamprotavimų šia tema- pagrindinis dalykas- jie patys laukia didelėse eilėse, kad patekti pas specialistus, ar kad atsigulti ligoninėje pasigydyti. Ten irgi trūksta specialistų. Medikai būgštauja, kad jiems stipriai padidės krūviai.

Comments are closed.

scroll to top
+