Aš truputį apie „Norfą“…

Kai kam vietos prie „Norfos“ neužtenka, reikia dviejų…

Prieš keletą dienų socialiniuose tinkluose pastebėjau informaciją apie Širvintų naująją „Norfą“. Ir ne bet kokią informaciją, o šmeižikišką ir iš serijos „Mums pranešė susirūpinęs lankytojas, skaitytojas ar dar kažkas didžiai pilietiškas“. Kažkodėl žmonės dabar labai pikti ir tuoj pat greiti pažeminti, paniekinti, išpurvinti kitą, o patys savęs nemato.

Pasirodo, kažkam užkliuvo „Norfos“ tualetai. Atleiskite man už nesusipratimą, bet aš į „Norfą“ užsuku duonos, pieno, mėsytės, labai skanių, šviežių mišrainyčių ir bent kol kas neturėjau tikslo lankytis tualetuose. Pasirodo, kad tokių „lankytojų“ yra. Pilnais pilvais prisiriję ateina, pirmiausia eina į WC, ten priši…, prisifotografuoja, pasipiktina ir papila purvo į viešąją erdvę. Manau, jeigu rimtas reikalas prispirtų, nebūtų kada nei dairytis į įrangą, nei fotografuotis. Tiesiog toks vaizdas, kad į socialinius tinklus įdėta informacija buvo specialiai „pagaminta“.

O aš noriu pasidžiaugti nauja „Norfa“. Visur matau tik privalumus. Mašinų aikštelė didžiulė, labai patogi, parduotuvės darbo laikas pritaikytas prie pirkėjų poreikių, taros supirkimo aparatas veikia, vaistinė yra, pačioje parduotuvėje vietos daug, pirkėjai užpakaliais nesibado, niekas nespokso, kai ieškai apatinio trikotažo ar matuojiesi batus. Parduotuvės kolektyvas labai malonus, visada padeda tarp gausybės lentynų surasti tai, ko reikia. O mėsos ir mišrainių skyrius išvis fantastiškas: prekių daug, pardavėja (čia ne mano reikalas, kad laksto po didžiulį plotą, gal darbuotojai susitarę vienas kitą pakeisti) visada maloniai patars, ką pasirinkti, pakomentuos, kokio produkto galiojimas besibaigiąs, ką nupirkus reikia skubiai suvalgyti arba visai nepirkti, nes kitą rytą toks produktas būtų nurašytas.

Ir dar pastebėjau, jeigu parduotuvė būtų prasta, tai joje „būsimas meras“ nesifilmuotų ir nesireklamuotų. Ir ne bet koks, o iš „politinio elito“. Vadinasi, viskas gerai.

Žmonių nevalyvumas, o gal durnumas tiesiog akis bado. Teko būti taros priėmimo būdelėje. Tai toks vaizdas, kad gyventojai iš namų šiukšles tiesiog veža į tą būdelę – tiesiog kampe sumesti pieno buteliai, aliejaus buteliai, degtinės buteliai… Tai arba žmonės nėra girdėję apie priimamą tarą, arba tiesiog daro specialiai, kad pakenktų „Norfoje“ dirbantiems širvintiškiams, kad valytoja tvarkytų kažkieno paliktą jovalą. O ji juk irgi žmogus, apie kiekvieną nevalą neapšokinės.

Linkiu „Norfos“ darbuotojams sėkmės, žinau, kaip skaudu, kai nepelnytai primetama kaltė. O įėjimą į tualetą reikia riboti. Jis turi būti skirtas tik darbuotojams ir sveikatos problemų turintiems žmonėms.

Aš irgi reiškiu susirūpinimą ir pasirašau L. J.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.64 (11 įvert.)

11 Atsakymų į “Aš truputį apie „Norfą“…”

 1. Perku parašė:

  Mėsos skyrius SUPER!

 2. bus um parašė:

  Net nebandykite, nieko keisti nes, iki degalines pristatysiu, zvakuciu ir, atsigabensiu 10, protestuotoju, is vilniaus.

 3. Anonimas parašė:

  Kad Norfos direktorę reikia keisti ,tai tiesa,,,reikia

 4. paskutiniam parašė:

  Prie visos komplektacijos plius „būsimas meras“. Viskas ten gerai.

 5. Anonimas parašė:

  Puikus personalas.Didelis mėsos pasirinkimas.Viskas ten gerai.

 6. Patricija parašė:

  Ačiū NORFAI už labai patogų darbo laiką. 7.30 yra super gerai. Nėra jokio reikalo parduotuvės darbuotojus varginti iki pusiaunakčio. Trumpinkite vakarinį laiką. Ne vien pelėdos Širvintsoe gyvena!

 7. Marija parašė:

  Džiugu, kad Širvintose atsirado tvarkinga, didelė parduotuvė. Nustebino tikrai patogus darbo laikas. Didelis mėsos pasirinkimas. Malonus personalas. Žinoma yra ir tokių, kur jau ateina į darbą pavargusios ir varto akis, bet kam nepasitaiko 🙂 prekės tvarkingai sudėtos, nieks negriūna iš lentynų, nebaisu ,kad užsimesi kokį burokėlių stiklainį ant kojos. O kas liečia tualetus- kaip ir viskas ten tvarkoj. Jei patys žmonės kiaulės, tai personalas neprilakstys paskui kiekvieną pavalyt.

 8. B c parašė:

  Direktore „pirkėjų ‘ noro lankytis tualete nesutvarkys ir nereikia cia varyti ant direktores.

 9. As parašė:

  Teisybe, kad direktore reikia keisti. Kur generalinis vadovas ziuri. Nesuprantu pastato vadovauti nieko neismanancia, buvusia pardaveja i toki posta. Viena norfa sudarke, dar mazai, pastate vadovauti i kita. Ten ta pati betvarke. Pacios darbuotojos skundziasi

 10. V parašė:

  Jus apie ka cia kalbat, Direktore nevala,reikia keisti . Viena norfa susiko, dabar kita. Kodel senoj Norfoj dabar tvarka, darbuotojos laimingos

 11. xangsxcd parašė:

  ar norfoi ar kitur sou bet sansai 0,00

Comments are closed.

scroll to top