Širvintos jau kviečia stabtelti vaikystės Kalėdų stotelėje!

Šiandien, gruodžio 1 d., mūsų miestą padabino Kalėdų eglė. Paprasta, bet žavi ir spindinti žaliaskarė bei papuoštas miestas tapo simboline vaikystės Kalėdų stotele, alsuojančia jaukia ir pasakiška didžiųjų metų švenčių laukimo stebuklo atmosfera.

Kalėdų laukimo startą šiemet Širvintose paskelbė Vyriausiasis Lietuvos Senelis Kalėda, o širvintiškius ir miesto svečius pasveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Nuvilnijusios šventės metu susirinkusiuosius maloniais kvapais pasitiko Kalėdų mugė, šventę vedė LRT laidų vedėjas Ignas Andriukevičius, smagią koncertinę programą atliko dainininkė Evelina Greiciūnaitė, o žiūrovų akis džiugino spalvingi fejerverkai ir pirmą kartą Širvintose – 3D pasaka!

Šiųmetinės Širvintų miesto Kalėdų eglės idėjos autorė – UAB „Švenčių studija“, kurią ši įmonė sėkmingai ir įgyvendino. Šių metų žaliaskarė Širvintoms atsiėjo 20 658 eurus (be PVM), o viso miesto puošmenos, įskaitant Kalėdų eglę, – 51 292 eurus.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 2 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (4 įvert.)

10 Atsakymų į “Širvintos jau kviečia stabtelti vaikystės Kalėdų stotelėje!”

 1. ASILAS parašė:

  Iš kurios valstybės žmonės palaiko Živilę Pinskuvienę? Lietuviškai nemoka rašyti. Čia Živilės užsakymai?
  Širvintų rajonas jau tampa juoko objektu.

 2. Tass parašė:

  Musu Egle ir Mere labai grazios

 3. Burgeris parašė:

  Tikras stebuklas.

 4. 100 proc parašė:

  aiskiai matosi, kad mere del rajono ir jo zmoniu labai stengiasi. Tik uz mere, nes jai ligiu nematyti nei su ziuronais, nei su mikroskopu .

 5. Rūta parašė:

  Gražesnės Lietuvoje dar nemačiau… Tikiuosi, kad nebus tokios. Gražu

 6. Elena. parašė:

  Gražuolė.

 7. paskutiniam parašė:

  Prie skundu visi pripratę ir niekam neįdomu, ne stiesiog nieko nebeliko, visi apskusti. Negi “ teisingieji“ savus ‘ teisingus “ ims skųsti? Nors ka ten gali zinoti……..

 8. tutis parašė:

  …ttuoj is visu pakampiu islys visokie skundu rasinetojai…..

 9. Anonimas parašė:

  Nuostabi !!!

 10. birute parašė:

  Viskas atrodo fantastiskai, o zmoniu monios, o visu edviu papuosimai. Jauciausi kaip pasakoje, daug laimes, kad viskas taip grazu ir zmonems patinka. Visur minios zminiu, nes labai viskas grazu. Net baisu pagalvoti , jeigu viso to po metu jau nebebutu ir vel butu kaip kazkada budavo.

Comments are closed.

scroll to top