Lietuvos regionų partijos kandidatė į Širvintų r. savivaldybės merus – Živilė Pinskuvienė

Spalio 15 d. (šeštadienį) Širvintose įvyko visuotinis Lietuvos regionų partijos Širvintų skyriaus narių susirinkimas, kuriame buvo sprendžiami esminiai artėjančių savivaldos rinkimų klausimai: renkamas ir tvirtinamas kandidatas į Savivaldybės merus bei renkami kandidatai į Širvintų r. savivaldybės tarybos narius.

Susirinkimo metu vienbalsiai buvo iškelta dabar jau antrą kadenciją Širvintų rajono savivaldybei vadovaujančios Živilės Pinskuvienės kandidatūra, o jos pasakyta kalba išsklaidė visas iki šiol viešojoje erdvėje sklandžiusias kalbas apie galimą kandidatavimą Vilniuje ir sulaukė gausių aplodismentų.

„Esu tiesmukiška, kai matau neteisybę, patylėti nuleidus galvą – tikrai ne man. Todėl dabar Lietuvos valdančiųjų brukami naujieji prioritetai – legalizuoti lengvus narkotikus, įteisinti vienos lyties asmenų partnerystę ir panašūs dalykai verčia kalbėti garsiai, prieštarauti, kelti į viešumą, nors ne kartą esu sulaukusi ir priekaištų, kad būdama mažo rajono merė, kištis į šalies politiką neturėčiau. Ar tikrai? Netgi būdama nedidelės Lietuvos savivaldybės merė turiu ne tik teisę, bet ir jaučiu pareigą atstovauti kitą nuomonę turintiems žmonėms. Pasakyti sostinėje sėdintiems Vyriausybės ar Seimo nariams, kad mūsų, kitaip galvojančių, branginančių šeimą, aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą ir visai nenorinčių matyti pasaulio apsvaigus nuo žolės, yra daug ir mes esame prieš taip įžūliai formuojamą naująją labai jau „liberalią“ politiką,“ – sakė Ž. Pinskuvienė.

„Būtent todėl šiandien mano sprendimas – visiškai tvirtas, apgalvotas ir subrendęs giliai širdyje – yra Širvintos. Mano mylimas, gimtasis miestas, brangiausi, puikiai pažįstami žmonės. Darbai ir projektai, kurie jau nebėra tik svajonės, bet yra suplanuoti strateginiuose veiklos dokumentuose,“ – jautriai savo kalbą užbaigė ji.

Gausiausią Lietuvos regionų partijos – Širvintų skyriaus – narius su stipriu sprendimu pasveikino ir sėkmės bei susitelkimo savivaldos rinkimų kampanijos metu palinkėjo dabartines šalies politikos aktualijas apžvelgęs Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus.

Lietuvos regionų partijos pranešimas spaudai

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.25 (4 įvert.)

8 Atsakymai į “Lietuvos regionų partijos kandidatė į Širvintų r. savivaldybės merus – Živilė Pinskuvienė”

 1. SM ID parašė:

  Geriausia visų laikų merė.

 2. simona parašė:

  Nuostabi merė.

 3. 123 parašė:

  cia mūsų rajono perlas !

 4. Anonimas parašė:

  Aldona, būk vyras, neverk. Geriau kiečius apsišienauk.

 5. Aldona parašė:

  Kandidatė nuo savo vyro Regionų partijos. Ir tik į Širvintas. Kažkas jau vyksta.
  Širvintams, kaip teigia informacijos šaltiniai, tinka ir Pinskuvienė. Širvintose niekas nenori kandidatuoti, nes yra slogi gyvenimo patirtis, atsmorfera.

 6. me2s parašė:

  butinai balsuosime, nes geresnes kandidaturos nematau

 7. tutis parašė:

  …labai gerai….

 8. sirvintiete parašė:

  Be komentarų… į vienus vartus.

Comments are closed.

scroll to top