Tarybos narys Virginijus Daugėla: „Matau, kad mūsų rajone gyvenimas gerėja“

Šįkart atvirai pasikalbėti sutiko Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Virginijus Daugėla. Jis yra Finansų, investicijų ir ūkio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas bei Etikos komisijos pirmininko pavaduotojas. Trumpas, bet dalykiškas pokalbis daugiausia sukosi apie Kernavę, laisvalaikį bei pomėgius ir, be abejo, apie politikos aktualijas.

– Ar galėtumėte save pavadinti tikru širvintiškiu? Gal prisistatytumėte Širvintų rajono žmonėms.

Taip, žinoma.  Aš esu tikras širvintiškis. Širvintų apylinkėse užaugo ir gyveno ne tik tėveliai,  bet ir seneliai bei proseneliai.

– Kuris rajono kampelis Jums mieliausias? Kodėl?

Mieliausia ir brangiausia – Kernavė. Ir ne dėl to, kad Kernavė yra viena gražiausių Europos vietų. Kernavėje aš gimiau ir užaugau, Kernavėje pradėjau lankyti mokyklą. Čia pažįstamas kiekvienas miškelis ir takelis.

– Praėjo daugiau nei treji metai darbo Taryboje. Gyventojai iš politikų paprastai tikisi įvairios pagalbos. Buvimas politikoje atima ir daug laiko. Dažnai Jus matome įvairiuose renginiuose. Kaip pavyksta suderinti viešą ir asmeninį gyvenimą?

-Aš labai  mėgstu bendrauti su skirtingais žmonėmis  ir  būti „judėjime“. Be to, vaikai jau dideli ir lieka daugiau laisvo laiko, kurį galiu išnaudoti  kitai veiklai.

Kalbėjosi Romas Zibalas

Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.4 (5 įvert.)
scroll to top