Kombinezonai kūdikiams: kokių atsakymų ieškoma prieš juos įsigyjant?

Pasaulinė vaikiškų drabužių rinka yra didžiulė ir didėti nesustoja. Tai rodo ne tik kūdikių rūbelių paklausą, bet ir poreikį, kad jie būtų kuo kokybiškesni, patogesni, visiškai saugūs dėvėti ir, be abejo, gražūs. Tėveliai perka kūdikiams drabužius, atitinkančius naujausias mados tendencijas. Kai kurie mažylių drabužiai tiesiog metai iš metų yra įtraukiami į privalomųjų sąrašą. Vieni iš tokių drabužių – kombinezonai kūdikiams. Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį prieš juos įsigydami? Į kokius klausimus turite žinoti aiškius atsakymus?

1. Ar kombinezonai kūdikiams išties reikalingi ir nekelia visiškai jokio pavojaus juos dėvint?

Kombinezonai kūdikiams visų šių ypatumų neturi, jie saugiai užsegami, iš kokybiškos medžiagos ir be jokių kenksmingų puošmenų. Kombinezonas – vientisas drabužis, kuriuo galima greitai ir lengvai aprengti mažylį. Kombinezonas puikiai šildo, nes apgaubia kūną ir neturi tarpų, pro kuriuos mažylis galėtų persišaldyti. Kombinezonai neslysta, nesiraito ir nekelia jokio diskomforto mažyliui.

2. Kiek laiko kūdikis galės dėvėti kombinezoną?

Vidutiniškai naujagimis kas mėnesį gali priaugti iki vieno kilogramo. Jų ūgis irgi didėja – iki trijų centimetrų kas mėnesį. Pirkdami kombinezoną kūdikiams, pagalvokite apie netolimą ateitį, t. y. ar po kelių savaičių ar mėnesių kūdikis dar galės dėvėti kombinezoną, ar jis nebus per mažas. Reiktų įvertinti, kad kūdikiai auga labai greitai, ypač pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais. Tad nieko baisaus ir netgi rekomenduojama kombinezoną kūdikiui pirkti šiek tiek didesnio dydžio.

3. Kokį biudžetą galiu skirti vaikiškiems drabužėliams?

Viena iš priežasčių, kodėl perkant drabužėlius reikia turėti omenyje kūdikio augimą, yra biudžeto planavimas. Pamačius žaismingus, šiuolaikiškus, akį traukiančius mažylių drabužius, reikia pagalvoti, ar tikrai verta mažyliui pirkti daugybę drabužių. Kombinezonas kūdikiams – labai universalus pasirinkimas. Turint tokį mažylio spintoje, nereikia rūpintis daugybe kitų drabužių. Ypač jeigu esate jauni tėvai, natūralu, kad norėsite sutaupyti pinigų būtiniausioms reikmėms: sauskelnėms, servetėlėms, mišiniams ir kt. Labai svarbu išlikti praktiškiems, pirkti tokius daiktus, kurie tiktų ilgesniam laikui ir įvairesnėms situacijoms.

4. Ar kombinezonai kūdikiams yra patogūs dėvėti?

Mažiausiųjų drabužiai turi būti patogūs, minkšti, malonūs prisilietimams ir visiškai nedirginantys. Kadangi kūdikis nemoka kalbėti ir negali žodžiais pasakyti, kas jam patogu, o kas – ne, turite patys išrinkti drabužėlius ir daiktus, kurie atitktų aukščiausios kokybės standartus.

5. Ką dar svarbu žinoti apie kombinezonus kūdikiams?

Kaip ir pirkdami bet kokius kitus drabužėlius mažyliams, įvertinkite, ar kombinezono audinys greitai susidėvintis, ar gali atlaikyti daugybę skalbimų? Ar audinys pralaidus orui ir nėra per daug lipnus, storas ir slidus? Ar drabužis yra šiltas ir suteikiantis komforto? Jei radote kombinezoną, pažymintį visomis geriausiomis savybėmis, tai nedvejodami tokį įsigykite.

6.Ar kombinezoną lengva apvilkti ir nuvilkti?

Jau buvo minėta, kad kūdikio drabužiai neturėtų būti slidūs, lipnūs ar pasiūti vien iš sintetinių medžiagų. Kombinezonai yra vientisas drabužis, siuvamas iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, muslino, fliso, medvilnės ar kelių medžiagų pluoštų derinio. Kadangi jie lengvai užsegami per visą savo ilgį – spaudėmis, užtrauktuku ar sagomis – tai juos paprasta apvilkti ir nuvilkti. Natūralu, kad tokie lengvai dėvimi drabužiai yra mėgstami ir dažnai įsigyjami.

7. Ar kombinezonas kūdikiams – praktiškas drabužis?

Kūdikiams dažniausiai nereikia įmantrių drabužių, kurie sunkiai užsegami, nepatogiai dėvimi, turi gausybę puošmenų. Tokie drabužiai tiesiog apsunkina kūdikio rengimo procesą. Kombinezonai – praktiškas drabužis dėl savo patogumo ir geros kainos.

Šiuolaikinėse vaikiškų prekių parduotuvėse, pavyzdžiui, „Smėlinukas“, galima rasti ryškių spalvų, skirtingų raštų ar iliustracijų, įvairių medžiagų kombinezonų, kuriuos mažylis pamilsta nuo pirmo apsirengimo.

https://www.smelinukas.lt/

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top