Tarptautinė jaunimo diena – havajietiškai!

Gausus būrys svečių! Jaunatviškas šurmulys! Įdomios veiklos! Havajietiški kokteiliai, užkandžiai ir smagi muzika!

Rugpjūčio 12-oji Širvintose buvo neeilinė – jaunatviška ir havajietiška!

Šią dieną su daug juoko ir spalvų Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su vicemere Janina Pažusiene ir gausiu būriu Širvintų jaunimo pradėjo prie tvenkinio, čia pasodindami iš Stelmužės ąžuolo gilės išaugintą ąžuoliuką. Savivaldybės merė džiugiai kalbėjo, kad ši žalia erdvė, kurioje šaknis įleido medelis, priklauso būtent jaunimui, todėl šią vietą merė jaunuomenei linkėjo plėsti ir puoselėti, čia augti ir kurti.

Tarptautinė jaunimo diena nestokojo meninių veiklų: jaunimas turėjo galimybę sudalyvauti interaktyviose dirbtuvėse su aktore Skaiste Vievese. Pagal Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Jaunųjų kūrėjų kiemas“ užsiėmimus jaunimui vedė Slem poezijos atstovas Žygimantas Kudirka. Jaunimas dirbtuvių metu sužinojo kas yra slemas, dalyviai išbandė savo jėgas rašant slemo tekstą ir sudalyvavo varžytuvėse. „Poezijos per dailę dirbtuvė“ jaunimas kartu su profesionalia menininke Agne Andruška dalyvavo poezijos kūrybinėse tapybos dirbtuvėse. Jaunimas lietuvių poetų eilėraščius išreiškė tapydami paveikslus.

Vakarinė šventės programa ir toliau džiugino įdomiomis veiklomis! Saulei leidžiantis netrūko veiksmo: vyko orientacinės varžybos „Pažink Širvintas“ su Rugile Abukaityte, po kurių buvo apdovanoti varžybų nugalėtojai ir kūrybiškiausio kostiumo savininkas, o tuojau po to vyko havajietiškas paplūdimio tinklinio turnyras Jaunimo metų taurei laimėti!

O meniškai atsipūtus ir smagiai pasportavus havajietišką vakarėlį jaunuomenė užbaigė vasariškais naktišokiais, kuriuos vedė visiems gerai žinomas ir jaunimo mėgstamas Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis.

Gintarė Lipskė
Jaunimo reikalų koordinatorė
Agnės Žamblauskės nuotr.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top