Širvintiškiai šauniai šaudė savo gamybos raketomis

Širvintų rajono jaunimo komanda kartu su jaunimo reikalų koordinatore Gintare Lipske ir komandos vadove Jelena Masiuke rugpjūčio 7–9 d. dalyvavo Jaunimo vasaros akademijoje Kretingoje.

Jaunimo vasaros akademija vyksta jau 17 metus iš eilės, šiemet sukvietusi apie 200 jaunimo atstovų iš 19 šalies savivaldybių.

Jaunimo atstovai dalyvavo diskusijoje su politikais „Politikai be kostiumų“, kurioje diskutavo Kretingos, Klaipėdos, Kelmės, Skuodo, Šilalės bei Plungės rajonų merai ir vicemerai, aktyvioje pramogoje „Skrydis į mėnulį“, daiktų ir drabužių mainytuvėse, „Profesijų bibliotekoje“, gamino draugystės apyrankes. Ramybe mėgavosi gongų ir jogos terapijose, dalyvavo paskaitose apie jaunimo įgalinimą per lytiškumo ugdymą, sporto varžybose, vaizdo filmukų kūrime, diskusijose. Jaunuoliai turėjo galimybę pasigaminti net savo gamybos raketas ir dalyvauti jų šaudymo varžybose! Širvintų rajono jaunimo komanda buvo viena iš toliausiai numetusių komandų. O vakarais jaunuoliai linksminosi diskotekose ir grupės „Jauti“ koncerte.

Širvintų jaunimo komandos inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 18 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top