Susitikimas su Gelvonų gimnazijos bendruomene

Kokios Gelvonų gimnazijos veiklos perspektyvos? Kada nuo COVID-19 bus skiepijami ir vyresniųjų klasių mokytojai? Kaip sekasi organizuoti ugdymą mišriu būdu – kai dalis mokinių, turinčių sunkumų dėl nuotolinio mokymo būna mokykloje?

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė organizavo nuotolinį susitikimą su Gelvonų gimnazijos bendruomene, kurio metu atsakė mokytojams ir tėvams į kylančius klausimus, aptarė gimnazijos veiklą bei jos perspektyvas.

Pasak merės Živilės Pinskuvienės, Gelvonų gimnazijoje rajone yra labai svarbi ir dėl jos geografinės padėties (yra bene labiausiai nutolusi nuo rajono centro), ir dėl suaugusiųjų mokymo, ir dėl pasirengimo padėti sunkiau besiverčiančioms šeimoms, turimo bendrabučio. Šiuo metu yra paskelbtas konkursas į Gelvonų gimnazijos direktoriaus pareigas, tikimasi, kad įstaigai vadovauti ateis patyręs, geras vadovas.

Į klausimą kada bus skiepijami vyresniųjų klasių mokytojai atsakymo kol kas neturi nei Vyriausybė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, o juo labiau ir Savivaldybė. Vakcinacija vykdoma pagal griežtus prioritetus, nustatytus Valstybės operacijų centro vadovo. Sprendimai keičia vienas kitą, todėl kai tik bus gauti nurodymai, mokytojų bendruomenė bus nedelsiant informuota.

Susitikimo metu Gelvonų gimnazistų tėvai dėkojo merei ir mokytojams už rūpinimąsi, džiaugėsi, kad vaikai mokykloje jaučiasi gerai, o iš mokytojų sulaukia visos reikiamos pagalbos.

Užs. Nr. 27.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+