Balandžio 29 d. Užimtumo tarnybos Širvintų skyriuje vyko Savivaldybės vadovių, darbuotojų ir Užimtumo tarnybos atstovių susitikimas.
Susirinkimo metu skyriaus vedėja Svajonė Žedavainienė pristatė Širvintų rajono darbo rinkos rodiklius 2023 m.
Taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės, problemų sprendimo būdai, ieškota išeičių, galinčių padėti mažinti nedarbo lygį ir didinti darbuotojų skaičių darbo rinkoje, apžvelgta, kokių darbo vietų daugiausia ir koks yra jų poreikis.
Susitikimo metu aptarta nedirbančių asmenų atvejo vadybos situacija – pagalba kovojant su priklausomybėmis, motyvacijos kėlimas, konsultacijų nauda žmonėms, kurių metu jie yra matomi ir jaučia palaikymą, o tai jautrioje situacijoje yra be galo svarbu.
Aptartos verslo galimybės Širvintų rajone bei naujų darbo vietų atsiradimo perspektyva.
Užs. Nr. 71.