Širvintų sveikatos centre – geros naujienos

Senstančioje visuomenėje kuo ilgiau išlaikyti gerą sveikatos būklę, savarankiškumą – be galo svarbu. Naujajame Širvintų sveikatos centro geriatrijos skyriuje paslaugos teikiamos 60+ amžiaus pacientams.

Visa medikų komanda – nuostabus gydytojas geriatras Michail Chatajan, slaugytojos bei jų padėjėjos, kineziterapeutė, ergoterapeutė, fizioterapeutė, masažuotojas, psichologė – dirba tam, kad žmonės geriau jaustųsi, sustiprėtų, labiau pasitikėtų savimi.

Siuntimą į geriatrijos centrą išrašo šeimos gydytojai. Vienas pacientas per metus čia gali gauti iki 15 dienų paslaugų, priklausomai nuo diagnozės. Dienos stacionare yra 5 lovos, pacientai čia kasdien praleidžia apie 4 valandas.

Džiugu, kad jau nuo birželio bus teikiama ir pavežėjimo paslauga, tad į geriatrijos centrą galės atvykti ir kaimiškų vietovių gyventojai, neturintys galimybių atvažiuoti patys.

Planuojama, kad hidromasažine lova galės naudotis ne tik 60+, bet ir jaunesni pacientai pagal patvirtintą įkainį ne pacientų priėmimo metu. O jei pavyks paslaugos teikimą organizuoti po darbo valandų, tai bus aktualu daugeliui širvintiškių.

Gerų naujienų turime ir daugiau. Tai vis platėjanti gydytojų konsultantų komanda bei susitikimas su Vėžio instituto direktoriumi dėl bendradarbiavimo galimybių.

Užs. Nr. 57.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top