Širvintų rajone vykdoma gaisrų prevencija

Ar namuose tinkamai prižiūri krosnį, dūmtraukį bei elektros įrangą? Ar atsargiai elgiesi, nesukeldamas gaisro pavojaus sau ir artimiesiems? Ar turi įsirengęs dūmų detektorių?

Šiemet gaisruose jau žuvo 26 žmonės, iš jų kaimuose – 21. Pagrindinė žūčių priežastis – neatsargus rūkymas. 86 % žuvusių žmonių – turintys žalingų įpročių.

Kovo 14 d. Širvintų r. savivaldybės vicemerė Laima Versekėnaitė ir Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Skardžius Širvintų r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos direktoriui Gintarui Pumpučiui bei Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiajam specialistui Simantui Mažeikiui perdavė dūmų detektorius.

Kaip ir kiekvienais metais, vykdant gaisrų prevencijos veiksmų planą, priešgaisrinės tarnybos kartu su seniūnais įrengs autonominius dūmų detektorius tiems, kuriems labiausiai jų reikia. Šiais metais šių įrenginių planuojama sumontuoti apie 100. Taip pat specialistai vykdys kaminų, dūmtraukių bei krosnių apžiūrą, patars gyventojams saugaus elgesio dėl gaisro pavojaus klausimais.

Siekiant sumažinti žūčių gaisruose skaičių, prevencinė veikla bus vykdoma ir prieš šildymo sezoną.

Užs. Nr. 44.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top