Kovo 11-ąją apdovanoti rajono žemdirbiai

I-ąją vietą konkurse užėmė Donatas Ručinskas, atvykęs atsiimti apdovanojimo su dukrytėmis.

Kovo 11-osios iškilmingo šventinio minėjimo metu paskelbti ir apdovanoti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai bei įteiktos nominacijos rajono žemdirbiams už ypatingą indėlį į Širvintų r. žemės ūkio plėtrą.

„Be galo svarbu, kad rajone turime didelį būrį žemdirbių, kurių laukuose auga tai, ką su pasididžiavimu galime padėti ant stalo, prie jo sukviesdami visą šeimą, kurie savo rankomis, darbu, laiku, daug prisideda prie stipresnio, žinomo ir svarbaus Širvintų krašto vardo,“ – sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merė drauge su Administracijos Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Jūrate Meškutavičiene įteikė padėkas nugalėtojams:

„Metų ūkis“ I vieta – DONATAS RUČINSKAS
„Metų ūkis“ II vieta – KAROLIS IR EDITA MUČINIAI
„Metų ūkis“ III vieta – DOMINYKAS KISIELIUS

Konkurso „Metų ūkis“ II vietos nugalėtojai Edita ir Karolis Mučiniai.
Sveikinimai užėmus III vietą skirti Dominykui Kisieliui.
Džiaugiamės konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojais. Nuotraukoje kartu su Širvintų r. savivaldybės mere Živile Pinskuviene bei Žemės ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Jūrate Meškutavičiene Donatas Ručinskas su dukrytėmis, Edita ir Karolis Mučiniai, Dominykas Kisielius.

Sveikinimai nominacijų laimėtojams:

Šventės metu įteiktos nominacijos rajono žemdirbiams: Agnei ir Vyteniui Bulaukams, Nerijui Sinkevičiui, Eglei ir Kęstučiui Dikčiams, Dariui Janukaičiui.

„Už jaunatvišką ryžtą“ – Nerijus Sinkevičius
„Už pasiryžimą grįžti ūkininkauti“ – Vytenis ir Agnė Bulaukai
„Už kantrų ilgametį darbą“ – Kęstutis Dikčius
„Už ūkininkavimo tradicijų tęstinumą“ – Darius Janukaitis

Konkursas „Metų ūkis“ organizuojamas nuo 2001 metų. Konkurso tikslas – skatinti ūkininkus pažangiau ūkininkauti, siekti efektyvios gamybos ir ekologinės pusiausvyros, geriau tvarkyti savo ūkį, nustatyti geriausius rajono ūkininkus.

Nuotraukų autorė Greta Skaraitienė

Užs. Nr. 40.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top