Atbundanti gamta atnešė gražių jubiliejų

Tik prasidėjusio pavasario popietę vingiuotas keliukas atvedė į Burniškių kaimą – pas čia gyvenančią Eleną Žvirblienę, sulaukusią gražaus 90-ojo jubiliejaus. Apsupta dukterų, jubiliatė nekantriai laukė svečių, kuriuos apdovanojo plačia šypsena ir stipriu apkabinimu. Tiesa, pirmoji senolę pasveikino anūkė, sugraudinusi savo netikėtu apsilankymu.

Nuoširdaus pokalbio metu atsiskleidė daug Elenos gyvenimo istorijų, iš kurių susidėliojo tikros amatininkės paveikslas – moteris ne tik sunkiai dirbo tuometiniame kolūkyje, bet ir duoną kepė, veltinius vėlė, audė bei avikailių išdirbimu vertėsi. Tiek daug talentų! Dukra netrukus svečiams pademonstravo vieną iš senolės darbų – pačios austą lovatiesę.

Jubiliatę sveikino vicemerė Laima Versekėnaitė ir Čiobiškio seniūnė Jovita Šakinytė. Apjuosusi Eleną simboline austa juosta, vicemerė įteikė gėlių puokštę ir perdavusi Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus linkėjo, kad širdis prisipildytų pilnatve ir ramybe, džiugintų artimųjų dėmesys ir šiluma, kasdienybę puoštų gražios akimirkos.

Elena Žvirblienė

***

Žiemai skaičiuojant paskutiniąsias dienas gražaus ir garbingo 90-ojo jubiliejaus sulaukė širvintiškis Kazimieras Autukevičius.

Senolis nuoširdžiai dalijosi prisiminimais apie tremties laikus, gyvenimą Igarkoj bei Irkutske, džiaugsmą teikusį mechaniko darbą. Dabar jam draugiją palaiko ir kasdienybę praskaidrina sūnus.

Jubiliatą pasveikino vicemerė Laima Versekėnaitė. Apjuosusi Kazimierą simboline austa juosta, vicemerė įteikė jam gėlių puokštę ir perdavusi Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus linkėjo, kad širdis prisipildytų pilnatve, nepristigtų geros nuotaikos, o gyvenimas dovanotų dar daug gražių akimirkų.

Kuo stipriausios sveikatos, energijos, artimųjų dėmesio ir šilumos!

***

Aldona Tamošiūnienė

Pavasariui pakeitus žiemą ir pirmiesiems nedrąsiems saulės spinduliams palietus atbundančią gamtą, nuoširdūs sveikinimai skriejo gražaus jubiliejaus sulaukusiai Aldonai Tamošiūnienei, gyvenančiai Lapelių kaime.

Aldona – stipri moteris, viena užauginusi ir išauklėjusi 6 vaikus. Jubiliatė yra gavusi Lietuvos Respublikos Prezidento apdovanojimą „Už nuopelnus Lietuvai“, kuriuo apdovanojamos daugiavaikės mamos, aktyvios, motinystės pavyzdį visuomenei skleidžiančios moterys. Jautrūs pasakojimai apie sunkius gyvenimo momentus paliečia iki širdies gelmių, tačiau moters veidas nušvinta prakalbus apie gyvenimo draugą, atsiradusį jau užauginus vaikus, apie gausų būrį anūkų.

Įteikusios gėlių, jubiliatę sveikino vicemerė Laima Versekėnaitė ir Čiobiškio seniūnė Jovita Šakinytė. Vicemerė perdavė Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus ir linkėjo, kad širdį džiugintų gražios akimirkos, gyvenimas dovanotų bendravimo džiaugsmą, dienos būtų kupinos laimės ir ramybės.

Stiprios sveikatos, geros nuotaikos, artimųjų dėmesio ir šilumos visiems!

Užs. Nr. 35.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (1 įvert.)
scroll to top