Širvintų gatvėmis – draugiškesni aplinkai „Ecoservice“ automobiliai

Ekologinių sprendimų bendrovė „Ecoservice“ investuoja į naujas darbui skirtas transporto priemones. Šiemet tam skirta daugiau nei 2 mln. eurų, du kartus daugiau nei praėjusiais metais, o 2022 m. jau suplanuotos papildomos 3 mln. eurų investicijos į automobilių parko atnaujinimą ir plėtrą. „Ecoservice“ aplinkai draugiškesni automobiliai važinės ir Širvintų gatvėmis.

Moderni technika sudaro galimybę teikti kokybiškesnes paslaugas klientams ir efektyviau atlikti darbus. Šiais metais bendrovė užsisakė 20 naujų šiukšliavežių „Scania“, iš kurių 6 turi specialius kranus ir yra skirtos aptarnauti pusiau požeminius konteinerius. Kitos 12 šiukšliavežių surinks atliekas iš įprastų antžeminių konteinerių, o šiukšliavežė, turinti 3 sekcijas, vienu metu surinks skirtingų tipų atliekas, pavyzdžiui, buitines, pakuočių ir stiklo, kurios automobilio viduje tarpusavyje nesusimaišo.

Daugiau kaip pusė įsigytų šiukšliavežių jau pasiekė „Ecoservice“, o likusią dalį bendrovė gaus iki 2022 m. vasario mėnesio. Kitais metais bendrovė patvirtino investicijas įsigyti dar 12 modernių šiukšliavežių „Scania“ ir visiškai atnaujinti Klaipėdos ir Marijampolės savivaldybėse dirbančių automobilių parką.

„Siekiame efektyviai organizuoti veiklą ir investuoti į tvarius sprendimus, todėl nuosekli automobilių parko modernizacija yra ypač svarbi. Visuose automobiliuose įdiegtos konteinerių identifikavimo ir svėrimo sistemos. Aptarnaujant konteinerius, duomenys realiuoju laiku perduodami ir į paslaugos pirkėjo programines įrangas. Automobiliuose taip pat integruotos kameros, visos kelionės metu fiksuojančios vaizdą aplink jį 360 laipsnių kampu“, – atliekų surinkimo ypatumus vardija S. Budrevičius.

Bendrovės darbus palengvins ir papildomai įsigytas konteinerių plovimui skirtas automobilis, kuris tuo pat metu gali ir plauti bei dezinfekuoti konteinerius, ir surinkti juose esančias atliekas. Pasinaudojant aukšto slėgio plovimo sistema, konteineris plaunamas iki 45 laipsnių C pašildytu vandeniu, taip pat dezinfekuojamas specialiomis priemonėmis, skirtomis naikinti biologiškai skaidžias medžiagas ir virusus. Šiuo automobiliu galima išplauti ir aptarnauti nuo 100 iki 150 konteinerių per dieną, kartu taupomas laikas, nes konteineriai plaunami toje vietoje, kur stovi, ir jų niekur nereikia vežti.

Novamedia inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top