Nemylimiausia Lietuva

Pastaruoju metu internetinėje „Youtube“ platformoje gausu kanalų ir siužetų apie gyvenimą Lietuvoje. Daugiausia šias laidas kuria atvykusieji į Lietuvą iš Rusijos, Kazachstano. Kai kurie kanalai turi net po kelis tūkstančius prenumeratorių, o jų pavadinimai iš anksto išduoda kūrėjų simpatijas mūsų šaliai. Viena kūrėja savo kanalą net pavadinusi „Mylimiausia Lietuva“.

Galima drąsiai teigti, kad bene dažniausiai išskiriamas gyvenimo Lietuvoje pranašumas prieš kūrėjų kilmės šalis – tvarka. Lietuviai dėl pomėgio šienauti veją net pavadinami šio darbo maniakais, o atvykusiems iš Rytų Lietuvoje imponuoja švarios pakelės, paežerės, tvarkingi daugiabučių kiemai, ko jie pasigenda pas save.

Švarai ir tvarkai Lietuvoje iš tiesų skiriama nemažai dėmesio, bet reikia pripažinti, kad norint būtų galima sukurti ir priešingų siužetų apie lietuvių netvarkingumą. Galimu tokiu adresu taptų ir Mešliukų kaimo ribose esanti pakelė į Medžiukus, įvardijama kaip Klonėnų gatvė. Pravažiuojančio akis užkliūva už daugybės išverstų maišų, statybinių atliekų, galimai baldų ir santechnikos likučių. Kol pakelę nuo pravažiuojančių dengė medžių lapija, nuo kelio nesimatė čia atsiradęs savartynas. Ruduo nuplikino medžių šakas, tuo pačiu akims atvėrė ir nesimpatiškos, gal net nemylimos Lietuvos vaizdelį. Nereikia abejoti, kad viso to kaltininkai yra vietos gyventojai. Kažin ar šias atliekas į Mešliukus atvežė iš Vilniaus. Didelė tikimybė, kad jos čia atsidūrė iš netoliese esančios kažkurios sodybos.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite lapkričio 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Nemylimiausia Lietuva"

  1. Dainius Graužinis parašė:

    Buvo televizijos reportažų apie panašius atvejus, kai apžiūrėję išmestas atliekas, pagal rastus kontaktinius duomenis ant laiškų ir dokumentų aplinkosaugininkai išrašė jų savininkams sąskaitas. Derėtų atidžiau ir čia pasidomėti gamtos mylėtojais

Comments are closed.

scroll to top